Haberler PUBG Prime ve Prime Plus üyelik sistemleri neler sunuyor?
PUBG Prime ve Prime Plus üyelik sistemleri neler sunuyor?

PUBG Prime ve Prime Plus üyelik sistemleri neler sunuyor?

Elif Evin Elif Evin 10-04-2019

Daha önce sadece Royal Pass Elite Upgrade ve Elite Upgrade Plus ayrıcalığının kullanılabildiği PUBG, gelen güncelleme ile Prime ve Prime Plus üyeliklerini oyuna ekledi. Bu üyelikler ile sahip olunacak oyun içi özellikler ile 1 ay süren keyifli bir oyun deneyimi yaşamak mümkün oluyor.

PLAYERUNKNOWNS’S BATTLEGROUNDS’a eklenen yeni üyelik sistemleri Prime ve Prime Plus ile oyuncular ayrıcalıklı deneyim yaşama keyfine ulaşabilecekler. Eklenen üyelik sistemi ikiye ayrılıyor. Bunlardan ilki Prime, ikincisi ise Prime Plus olarak adlandırılıyor. Prime üyelik, $0,99 ücret ile bir aylık üyelik sunuyor. Bu üyelikle sahip olunacak ayrıcalıklar şu şekilde sıralanabilir:

 Günlük giriş için 10 UC

Sandık kuponları

Ücretsiz 150 UC

Oda kartı

Daha üst düzey bir üyeliğe ulaşmak için seçilebilecek olan Prime Plus ise daha yüksek oranda Unknown Cash (UC), oyun içinde kullanılabilecek bazı kartlar ve belirli sandıklarda %50 indirim fırsatı sunuyor. Prime’a göre çok daha avantajlı olan Prime Plus üyelik aylık $9,99 ücret ile alınabiliyor. Bu üyelik satın alındığı takdirde oyuncuya sunacağı ayrıcalıkları şu şekilde sıralayabiliriz:

Ücretsiz 300 UC

Günlük girişte 20 UC

ID kartı

Sandık kuponları

Oda kartı

Özel Royal Points görevleri

Kısacası Prime ile 1 ayda elde edilecek UC miktarı 450, Prime Plus üyeliğiyle ise 900 olacak. ( Her gün giriş yapıldığı takdirde bu miktara ulaşılıyor.)

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

1 yorum
Username
Kerem Gülcan

sa