Haberler PSG.LGD, ESL One listesinde yerini aldı
PSG.LGD, ESL One listesinde yerini aldı

PSG.LGD, ESL One listesinde yerini aldı

Elif Evin Elif Evin 02-04-2019

ESL One, Birmingham Arena’da Mayıs ayında gerçekleşecek olan turnuvaya PSG.LGD takımının da katılacağını açıkladı. 300 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuvaya katılacak diğer takımlar Vici Gaming, Ninjas in Pyjamas ve Virtus.pro olarak açıklanmıştı.

Etkinliğe katılacak toplam takım sayısı 12 ancak bu takımlardan 8 tanesi direkt davet yoluyla kalan 4 takımsa bölge elemelerini kazanmaları durumunda listeye adını yazdıracak. Avrupa ve CIS takımları birlikte mücadele ederken Kuzey ve Güney Amerika takımları da birlikte mücadele eden diğer ikili olacak. Bölge elemeleri 8 Nisan tarihinde başlayacak ve her bölge için ikili eleme sistemi kullanılacak. Birleşmiş olan bölgeler de düşünülünce toplamda 4 bölge elemesi yapılacak. Bu bölgeler Çin, Amerika, Avrupa ve Güneydoğu Asya bölgeleri olarak sıralanabilir. Ayrıca ESL One, bu yıl Dota Pro Circuit’in bir parçası şeklinde gerçekleşmeyecek. 

ESL One’a katılacak olan takımlar

Vici Gaming

Ninjas in Pyjamas

Virtus.pro

PSG.LGD

Davet edilecek 5. takım

Davet edilecek 6. takım

Davet edilecek 7. takım

Davet edilecek 8. takım

Avrupa Elemeleri kazananı

Çin Elemeleri kazananı

Amerika Elemeleri kazananı

Güneydoğu Asya Elemeleri kazananı

ESL One turnuvası 28 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek ve karşılaşmalar kapalı kapılar ardında yapılacak. Yalnızca ilk 8’de yer alan takımlar, play-off aşamasının başlayacağı Birmingham Arena’ya bilet alma hakkını kazanacak ve burada karşılaşmalar izleyici önünde yapılacak.  Play-off aşaması ise 31 Mayıs tarihinde başlayacak.

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

Twitter: https://twitter.com/flankesports/

Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum