Pro Elit Ligi (PEL) başladı

Pro Elit Ligi (PEL) başladı

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

Toplamda 16 ünlü takımın yarışacağı Pro Elit Ligi başladı! Avrupa’nın en ünlü takımlarının yanı sıra Başakşehir FK, Göztepe, Sivasspor ve Eskişehirspor gibi Türk takımları da şampiyonluk için mücadele edecek.

Spor dünyasından büyük takımlarının da yer aldığı Pro Elit Ligi (PEL) dün başladı. Toplamda 16 takım, Pro Elit rekabetçi sahnesinde yer alacak. En iyilerin buluştuğu etkinlik olarak nitelendirilen Pro Elit katılımcıları arasında ülkemizden tanıdık takımlar da mevcut. Başakşehir FK, Mersin İdman Yurdu, Sivasspor ve Eskişehirspor'un yanı sıra global espor takımlarından Team Aurora, Futbolist ve TOA gibi kulüpler de şampiyon olmak için mücadele edecek.

Etkinliğin ilk karşılaşması 15 Mayıs 2019 22:30 tarihinde gerçekleşti. Maçlar 11vs11 olarak Pro Clubs modunda oynanıyor. Ayrıca maçların her hafta Salı ve Çarşamba günleri oynanacağını da hatırlatalım.

İnternet üzerinden Twitch.tv aracılığıyla canlı yayınla tüm futbolseverlere ulaştırıldı. Takip etmek isteyenler Twitch.tv/proeliteleaguetv adresinden Türkçe yorum ve spiker eşliğinde seyredebilirler.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum