Pokemon Go'yu evden oynayabileceğiniz güncelleme duyuruldu

Pokemon Go'yu evden oynayabileceğiniz güncelleme duyuruldu

Atalante Atalante 16-04-2020

Geçenlerde Pokemon Go'yu evden oynayabileceğinizi yazmıştık. Bu resmi kaynaklar tarafından resmen duyuruldu. Normalde evden dışarıya çıkıp oynamanız gereken bir oyun olan Pokemon Go, Corona virüsü sebebiyle yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncellemeden sonra ise Remote Raid Pass ile birlikte Raid Savaşları'na artık evden katılabilirsiniz. 

Remote Raid Pass ile birlikte özellikle Amerika'da çok popüler olan Pokemon Go, evden oynanabilecek. Karantina günlerinden dolayı evlerine kapananlar için özellikle çok iyi olan bu güncelleme bir süredir bekleniyordu. 

Virüs nedeniyle olabildiğince evde vakit geçirmemiz gerekiyor. Bu nedenle oynanması için dışarı çıkılması gereken oyunların alternatif yolları geliştiriliyor. Bu oyunlardan birisi olan Pokemon Go'nun bu versiyonunda ilk etapta arkadaşlarınızla birlikte oynayamayacaksınız ancak ilerleyen güncellemeler ve gelen talepler doğrultusunda oyunda bu özellik ile karşılaşabiliriz. 

Duyurulan özellik için çıkış tarihi henüz belirtilmedi ancak çıktığı zaman Remote Raid Pass özel bir indirimle birlikte 100 PokeCoin olacağı söyleniyor. 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum