Playstation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları

Playstation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları

Yetkin Koç Yetkin Koç 01-08-2019

İster fütüristik bir yarış gemisinde yıldırım hızında ilerleyin, ister İkinci Dünya Savaşı İtalya’sında keskin nişancı olarak ava çıkın. İşte Ağustos ayında Playstation Plus üyelerine verilen ücretsiz oyunlar:

WipEout Omega Collection

WipEout 2048, WipEout HD ve HD Fury genişleme paketlerini bir pakette birleştiren Wipeout Omega Collection, yüksek hızı ve yerçekimsiz yarış serisi heyecanını PS4'e taşıyor.
26 pistte düzinelerce geminin kilidini açmak için, eve galibiyetle dönmek için zamana ve diğer rakiplere karşı yarışın. Rekabet online olarak daha da şiddetlenebilir, sekiz oyuncu yüksek hızla ortaya çıkabilir. Alternatif olarak, arkadaşınız ile birebir kanepeden de yarışabilirsiniz.

    

Sniper Elite 4

Düşman hattının arkasına geçin ve Axis kuvvetlerini İtalya yarımadasından uzaklaştırmaya çalışın. Gizli bir operasyon olarak devasa, çeşitli ortamları keşfe çıkın ve hedefleri mükemmel vuruşlarla indirin.
Düşman üslerinde kaos yaratmak için tuzaklar, patlayıcılar, yakın dövüşler ve tabii ki keskin nişancı tüfeğinizi kullanın. Daha büyük stratejiler için co-op modunda arkadaşınızla birlikte oynayın ya da iki ila dört oyuncu için özel co-op görevleri yapıp on iki kişiye kadar çıkan rekabetçi çok oyunculu modları oynayın.

    

Hem WipEout Omega Collection hem de Sniper Elite 4, 6 Ağustos'tan 2 Eylül'e kadar PlayStation Store'dan ücretsiz indirilip oynanabilecek.
Bunlara ek olarak, Temmuz ayındaki ücretiz oyunları almak için de birkaç gününüz var hala.


via: blog.us.playstation


9 yorum
Username
Furkan Çetin

ı

Username
Taner Mercan

G

Username
Batualp Aktürk

teşekkürler

Username
Cem Tuna Yıldız

Ohaa

Username
Furkan Yiğit Zanbak

🤪😎

Username
Emrah Koyuncu

👍🏻👌

Username
Furkan Yiğit Zanbak

Y

Username
Yusuf Eren

👍👍

Username
Taha Tekmen

sniper elite 4 🙃