Haberler Overwatch Contenders Finali, IEM Sydney takvimine eklendi
Overwatch Contenders Finali, IEM Sydney takvimine eklendi

Overwatch Contenders Finali, IEM Sydney takvimine eklendi

Elif Evin Elif Evin 16-04-2019

Overwatch Contenders Avustralya Sezon 2’nin son aşama karşılaşmaları, Counter Strike Global Offensive turnuvası Intel Extreme Masters’de gerçekleşecek. Birbirinden bağımsız olmasına rağmen aynı alanda yer alacak takımlar adına bu ilk kez görülen bir durum. Aynı sahneleri paylaşmayacak olan taraflardan Contenders’ın final karşılaşması Melbourne Esports Open sahnesinde gerçekleşecek.

İlk kez, 2019 Overwatch Contenders Avustralya’nın 1. Sezon karşılaşmaları Intel Extreme Masters (IEM) Sydney’de kendine yer buldu. 4 ile 5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan IEM Sydney turnuvasında en iyi 4 takım, 100 bin dolar ödül havuzu ve Overwatch Pacific Showdown’a bilet kazanmak için mücadele edecekler. Bu turnuva ise, Çin’de 24 ile 26 Mayıs arasında gerçekleşecek. Önceki yıllarda, Overwatch Contenders 1. Sezon Finali ESL Sydney stüdyosunda gerçekleşmişken, 2018’de 2. Sezon Finali ise Melbourne Esports Open ana sahnesinde gerçekleşmişti.

Overwatch Contenders Finali, IEM Sydney’de yer alacak olsa da, Counter Strike Global Offensive turnuvası ile aynı sahneyi paylaşmayacak. IEM Sydney sahnesinin takvimi şu an tamamıyla dolu görünüyor. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki, alınan bilet, satın alan kişiye her iki etkinlik için de giriş hakkına sahip olacak. IEM Sydney, Cuma ile Pazar günleri arasında gerçekleşecek. Üç güren sürecek olan etkinlik süreci bitmeden, Overwatch Contenders yarı final aşaması başlayacak. Cumartesi öğlen saatlerinde başlayacak olan yarı final karşılaşmalarının ardından büyük final karşılaşması Pazar günü 12.30’da gerçekleşecek.

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

1 yorum
Username
MazLum ALar

Hvh