NRG, ESL One Köln'e davet edildi

NRG, ESL One Köln'e davet edildi

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

NRG, ESL One etkinliklerinin gelecek durağı olan Köln’e davet edildi. Katılımcılar listesine adını yazdıran NRG’nin ardından davet edilecek 1, elemelerle turnuvada mücadele etme hakkı kazanacak 4 takım dâhil olacak.

Lanxess Arena’da 2 ile 7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan ESL One Köln’e davet edilen 11. takım, Tarık “tarik” Çelik ile öne çıkan NRG oldu. NRG, IEM Sidney 2019’da yarı finallerde, Fnatic karşısında 2-1 skorla mağlup olmuş ve turnuvayı 3-4. sırada tamamlamıştı. Toplam 16 takımın mücadele edeceği turnuvanın kalan 5 takım ise henüz belli değil. Bunlardan 4’ü elemeler yoluyla 1’i ise davet yoluyla katılımcılar listesine adını yazdıracak. Elemeler ise Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya bölgelerinde gerçekleşiyor. Avrupa bölgesi adına yapılan 2 eleme olacak ve bu şekilde eleme aşamasını geçerek listeye giren isimler 4’e tamamlanacak. Turnuvada 300 bin dolar ödül havuzu bulunuyor ve turnuvanın kazananı, bu havuzdan en büyük payı evine götürecek.

Katılım sağlayacak olan takımlar aşağıdaki gibidir:

Astralis

ENCE

Fnatic

Natus Vincere

Renegades

BIG

FaZe Clan

Ninjas in Pyjamas

MIBR

mousesports

NRG

Davet edilecek 12. takım

Avrupa Elemeleri 1’i geçen takım

Avrupa Elemeleri 2’yi geçen takım

Kuzey Amerika Elemeleri’nin geçen takım

Asya Elemeleri’ni geçen takım

Turnuvaya katılacak olan tüm takımlar belli olduktan sonra turnuva hakkında diğer detaylar da kısa sürede ortaya çıkacaktır.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum