League Director nedir, Nasıl kullanılır?

League Director nedir, Nasıl kullanılır?

Furkan Aksoy Furkan Aksoy 11-07-2019

Nedir Bu League Director?

League Director; League of Legends Replay API yani kaydedilen oyunları ile uyumlu, indirilen bu oyun tekrarları üzerinde içerik üretmenize olanak sağlayan bir program. Karşılaşma geçmişinden seçtiğiniz ya da yüklediğiniz oyun tekrarı üzerinden programda değişiklikler yapabiliyorsunuz. Kamera açıları, zaman çizelgesi, video aktarımı, uzaklık yakınlık gibi bir çok değişiklik artık daha kolay.

Anahtar kare desteği; 360' açıyla sinematik anları yakalayabildiğiniz, yavaşlatma yakın-uzak konusunda sınırları zorlayıcı anları kaydedip kendi oyun videonuzu istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın ve yönetmenlik deneyimini sonuna kadar yaşayın.

Gizleme; spiker sesinden rahatsız mı oluyorsunuz? Ya da karşı takımınızdaki Teemo yada Yasuo sizi rahatsız mı etti? Can paneli göstergesi olmaması gereken bir yeri mi kapadı? bütün bu istenmeyen özellikleri tek tıkla kapatabilirsiniz artık. Hatta gökyüzünü bile tekrar seçebilirsiniz. Teşekkürler Riot.

Kolay kayıt; yaptığınız herhangi bir video kesitini ya da anlık screenshot 'ı .webm veya .png formatında kaydedebilirsiniz. Tüm programlarla uyumlu çalışan bu özellikler sayesinde uzantılarla uğramanıza gerek kalmadan paylaşımlar yapabilirsiniz.

Açık kaynak; League Director tamamıyla açık kaynaklı bir altyapıya sahip. Diğer geliştiriciler program üzerinde eklemeler yapabilir ve bu deneyimi daha da ileri seviyelere getirebilir. buradan tıklayarak indirebilirsiniz. Yaptığınız videoları bizim discord adresimizde de paylaşabilirsiniz.

 

Discord https://discord.gg/nS2PZtQ


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum