Haberler NBA oyuncusu Meyers Leonard, FaZe Clan'a yatırım yaptı
NBA oyuncusu Meyers Leonard, FaZe Clan'a yatırım yaptı

NBA oyuncusu Meyers Leonard, FaZe Clan'a yatırım yaptı

Onur Cigerli Onur Cigerli 12-04-2019

Portland Trail Blazers'ın basketbol oyuncusu ve Twitch yayıncısı Meyers Leonard, espor takımı FaZe Clan'a yatırım yaptığını açıkladı. Leonard 9 Nisan'da oynanan maçta, FaZe Clan'a özel olan spor ayakkabıları giyerek ortaklık hakkında aslında ipucu vermişti. “Reddit Ask Me Anything”e göre , Leonard ve FaZe Clan bu yaz içerik üzerine de işbirliği yapacak.

Leonard daha önce açtığı yayınlarda, espor takımlarının formalarını giyerek onlara olan desteğini göstermişti. Bu kapsamda Leonard, FaZe Clan forması giyen Brendan “Jaomock” O'Brien’ın formasını giyerek desteklerini sergilemişti.

Leonard, LinkedIn’e yaptığı açıklamada: “FaZe Clan’e yaptığım yatırımı resmi olarak duyurmaktan dolayı büyük bir memnuniyet ve heyecan duyuyorum. Beni tanıyan herkes, tam bir oyun tutkunu olduğumu bilir. FaZe Clan, sosyal medyada tüm Overwatch Ligi’nden daha fazla takipçiye sahip ve esporun önde gelen organizasyonlarından biri. Oyun dünyasını yepyeni yeni bir soluk getiren Faze, aynı zamanda zamanımızın en büyük oyuncularını ve içerik yaratıcılarının büyümesine de yardımcı oluyor.” dedi.

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null?si=RD8ohNtTR6OZDO6iaFjM5Q

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvas

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum