Mousesports'un radarında karrigan, woxic ve frozen var

Mousesports'un radarında karrigan, woxic ve frozen var

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Almanya’nın başarılı takımlarından olan Mousesports iki oyuncusunu yedeğe almasının ardından takımda aktif oyuncu eksikliği yaşıyor. Bu boşluğu kısa sürede doldurmak isteyen organizasyon Özgür “woxic” Eker, David “frozen” Čerňanský ve Finn “karrigan” Andersen için hamlelerini sıralamaya başladı.

IEM Katowice Major 2019 turnuvasında başarılı olamayan Avrupa’nın büyük takımlarından Mousesports  şu günlerde takımda önemli yeniliklere gidiyor. Ayrıca suNny’yi transfer etmek isteyen Cloud9 amacına ulaşırsa Mousesports bir oyuncusunu daha kaybedecek. Bu yüzden yenilenecek olan takım Robin “ropz” Kool ve Chris “chrisJ” de Jong etrafında toplanacak. Radarına aldığı isimlerden karrigan, kısa bir süreliğine kariyerine Envy takımını dahil etmiş olsa da eski takımı FaZe’e geri dönmüştü. Üstelik karrigan Mousesports takımına da yabancı olan bir isim değil. CS 1.6 döneminde bir buçuk yıl, CS: GO döneminde ise beş ay süreyle takımda yer almıştı. 

20 yaşındaki woxic Mousesports’un takımdan ayrılan Sniper rolündeki oskar yerine son günlerde düşündüğü tek isim oldu. Avrupa’daki temsilcimiz olan woxic, takımı HellRaisers’ın, FACEIT Major turnuvasında ilk 8’e girmesinde çok büyük katkı sağladı.

Takımın son boşluğunu doldurmak için düşünülen isim ise NoChance takımında yeteneklerini sergileyen frozen oldu. 16 yaşındaki oyuncu bir süredir durgun bir kariyere sahip olsa da sonunda kendini daha da ileri taşıyacak olan fırsatı yakalamış gibi görünüyor.

 Transfer sürecinin olumlu sonuçlanması durumunda takım kadrosu şu şekilde olacak:

Robin “ropz” Kool

 Chris “chrisJ” de Jong

Finn “karrigan” Andersen

Özgür “woxic” Eker

David “frozen” Čerňanský


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum