Mousesports, IEM Sydney'e davet edildi

Mousesports, IEM Sydney'e davet edildi

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Takım kadrosuna yaptığı yeni transferleri ile gündemde olan mousesports yeni bir konuyla gündemdeki yerini koruyor. 2019 IEM Sydney organizasyonuna, takımların davet edilme süreci devam ederken, 6. davet mousesports için yapıldı.  Daha önce FaZe, MIBR, NIP, Renegades, Liquid ve en son mousesports takımlarının davet edildiği IEM Sydney’de 250 bin dolar ödül havuzu bulunuyor. Organizasyon, 30 Nisan ile 5 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Turnuvanın play-off aşamasıyla birlikte son 3 günü için belirlenen yer ise Qudos Bank Arena oldu.

Mousesports’un organizasyona katılacağı takım kadrosunda üç oyuncusunun transferi yeni gerçekleşti. Bu transferler, HellRaisers takımından Özgür “woxic” Eker, NoChance takımından David “frozen” Cernansky ve eski oyuncusu Finn “karrigan” Andersen oldu. Çeşitli turnuvalarda çok sayıda birinciliği bulunan mousesports takımının taraftarları IEM Sydney için heyecanlı bir bekleyiş içinde. Yeni kadronun, takımın başarı sırasını nasıl ve ne derecede etkileyeceği de en çok merak edilen konulardan biri durumunda.  

Resmi Intel Extreme Masters Twitter hesabından duyurulan haber şu şekildeydi:

Bu davetin ardından, IEM Sydney organizasyonunda yer alan takımların güncel listesi şu şekilde:

Renegades

MIBR

FaZe

NIP

Liquid

BIG

Swole Patrol

Mousesports

İlerleyen günlerde bu listeye 7, 8 ve 9. takımlar; Oceania, Çin, Güneydoğu Asya ve Doğu Asya elemelerini kazanan takımlar; son olarak da AU/NZ ulusal şampiyonu olan takım dâhil olacak. 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum