Mibr'ın kötü gidişatı devam ediyor!

Mibr'ın kötü gidişatı devam ediyor!

Furkan Aksoy Furkan Aksoy 11-07-2019

Üst üste aldığı kötü sonuçlardan sonra katıldıkları StarSeries turnuvasında çıkış arayan ve kötü gidişata dur demek isteyen Mibr istediği sonuçları bu turnuvadada alamadı. Bu sabah oynadıkları North maçında istediği sonucu alamayan Mibr turnuvaya veda etti. 1 galibiyet 2 mağlubiyet durumunda bulunan iki takımın mücadelesin Mibr, overpass haritasını North takımı ise Inferno haritasını seçti.

Overpass haritasına çok iyi başlayarak 5-1 öne geçen Mibr rakibinin agresif CT-side oyununa cevap veremedi ve Overpass haritasının ilk yarısı 10-5 North üstünlüğü ile tamamlandı. Geriye düştükleri zaman özgüveen eksiklikleri ve performans düşüşlerini bu maça da yansıtan mibr kendine gelemedi ve haritada varlık gösteremeden 16-10 kaybetti. Bo3 formatında oynanan serinin ikinci haritası Inferno oldu. North'un seçtiği Inferno haritasınadda hızlı başllayan taraf mibr oldu ve bir anda 5-1 öne fırladı. Ele geçirdiği üstünlüğüyine kaybeden mibr rakibinin geri dönüşüne yine engel olamadı ve Cadian'ın başarılı awp performansı karşısında çaresiz kalarak devreye 9-6 geride girdi. Ele geçirdiği momentumu haritanın kalanına yansıtan North seriyi 2-0 kazanarak turnuvada yoluna devam etti.

Kötü gidişatını değiştiremeyen ve üst üste aldığı kötü sonuçlara bir yenisini ekleyen mibr StarSeries turnuvasındanda elenmiş oldu. Takımın değişiminden sonra istediği sonuçları alamamış olması baskıyı ve stresi arttırmış gözüküyor. Fallen ve ekibi takımı toparlayabilmek için nasıl hamleler yapacak hep birlikte göreceğiz.

 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum