mibr'dan Sao Paulo'da kötü başlangıç

mibr'dan Sao Paulo'da kötü başlangıç

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

BLAST Pro Series Sao Paulo’da açılış mücadelesinde ilk mücadele FaZe ile Ninjas in Pyjamas arasında gerçekleşti. Mirage haritasında 16-7’lik üstünlükle galibiyete ulaşan takım Ninjas in Pyjamas oldu. Turnuvanın ikinci maçında ev sahibi pozisyonunda olan Brezilya takımı mibr, Train haritasında ENCE’e karşı 16-9’luk bir mağlubiyet alarak turnuvaya kötü başladı.

Finlandiya takımı ENCE, Train haritasına CT tarafında ilk rauntta Jere ‘’Sergej’’ Salo’nun liderliğinde önde kapattı. Takım olarak ilk raundlarda üstün olan ENCE’te bir diğer öne çıkan isim ise Aleksi ‘’Aleksib’’Virolainen oldu. Haritanın ilk yarısında 8-0’lık seri yakalayan ENCE’i durdurmakta güçlük çeken mibr’da FalleN takımını geri dönüş için ateşlese de ilk yarıyı 13-2 mağlup kapatarak CT tarafına dezavantajlı olarak geçiş yaptılar. 

T tarafında da durdurulamaz şekilde oynayan ENCE’te Katowice’e damgasını vuran Aleksi ‘’allu’’ Jalli fişi çeken isim oldu. 22. Rauntta 1v4 pozisyonda 4 kişiyi vurarak takımına galibiyet puanını getirdi. Bu sonuçla turnuvaya mağlup başlayan mibr’in bir sonraki maçının önemi daha da artmış oldu.
 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum