Haberler mibr'a NiKo engeli
mibr'a NiKo engeli

mibr'a NiKo engeli

hoklu hoklu 23-03-2019

Turnuvanın ikinci periyodunda FaZe ilk galibiyetini ev sahibi Mibr’a karşı 16-11’lik Nuke performansıyla aldı. Uzun süredir profesyonel sahnede Nuke seçimi yapmayan Mibr, istediği performansı gösteremedi ve ev sahibi olduğu turnuvaya kötü başladı. Nikola ‘’NiKo’’ Kovac’ın tabanca ile 1v3 pozisyonda takımına raundu getirmesiyle 3-0 öne geçen Avrupa temsilcisi haritanın ilk rauntlarında rahat oynadı. 

 

Gabriel ‘’FalleN’’ Toledo, takımının Nuke haritasında galibiyet alması için elinden geleni yapmasına rağmen FaZe saldırılarına karşılık vermekte güçlük çekti. NiKo’nun formda olduğu haritada takım olarak iyi oynamayı başaran FaZe özellikle bomba bölgelerine giriş konusunda mibr’ın taktiklerini kapatmayı başardı. 

Maçta geri dönüş sinyali veren Mibr, vites yükselterek durumu 9-6’ya getirse de FaZe, ekonomisi iyi olmamasına rağmen cevap vermeyi başardı ve tekrardan maçın iplerini eline aldı. Turnuvanın ikinci periyodunda FaZe 16-11’lik Nuke performansı sergileyerek ilk galibiyetine aldı. 

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum