MAJ3R, Turkey5'a döndü

MAJ3R, Turkey5'a döndü

Arda Dinçkan Arda Dinçkan 06-01-2020

Yakın zamanda Demise'den kopan Turkey5, MAJ3R'yi kadrosuna kattığını duyurdu.

Maj3r, Türkiye'nin efsanesi ve ikonu haline gelen Space Soldiers ile her ne kadar ufak problemler yaşasa da takıma çok şey katmış ve takımın önemli bir parçası olarak hatırlanmayı hak etmişti. Türk taraftarlar Space Soldiers'ın ve Maj3r'nin prime dönemi hiç sona ermesin istese de XANTARES ve Calyx'in ayrılmasından sonra Space Soldiers istediği başarıyı bir türlü elde edememiş ve anca 2018 yılına kadar dayanabilmişti.

2019 yılında Turkey5 ismi ile mücadele deceğini belirten Hardstyle takımı istediği başarıyı yakalayamamıştı. Lakin takım yurt  dışında güzel bir organizasyona tutunmayı başarmıştı.

Aynı kadro Demise organizasyonunun bünyesinde büyük turnuvalara katılmış, gayet iyi mücadele etmiş lakin elle tutulabilecek türden başarılar elde edememişti. Herkes takımın yeni kadrosunu merak ile beklerken dün takımın koçluğu ve menajerliğini aynı anda yürüten hardstyle Twitch üzerinden yaptığı yayın aracalığıyla Turkey5'ın yeni iddialı kadrosunu duyurdu. İşte Turkey5'ın kadrosu şöyle:
Beyazıt “beyAz” Körpe
Engin “ngiN” Kor
Ahmet “paz” Karahoca
Engin “MAJ3R” Küpeli
Ekrem “l0gicman” Aydın
Canpolat “hardstyle” Yıldıran

AWP görevini Ekrem ''l0gicman'' Aydın'ın koç görevini ise Canpolat ''hardstyle'' Yıldıran'ın üstlendiği kadroda taraftarları en çok heycanlandıran isim daha önce Space Soldiers, Team LDLC gibi köklü takımlarda görev alan;kariyeri başarılar ve birinciliklerle dolu olan Engin ''MAJ3R'' Küpeli oldu. Bakalım MAJ3R ve arkadaşları önümüzdeki turnuvalarda istedikleri başarıyı ve geri dönüşü yakalayabilecekler mi?


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum