MAJ3R, Space Soldiers'tan ayrıldığını açıkladı

MAJ3R, Space Soldiers'tan ayrıldığını açıkladı

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Engin “MAJ3R” Küpeli, içinde yer aldığı Space Soldiers takımından ayrıldığını duyurduğu bir açıklama yaptı.

2006 yılından beri profesyonel oyunculuk yapan 28 yaşındaki Türk oyuncu MAJ3R, uzun süredir içine bulunduğu Space Soldiers takımından ayrıldı. Bu konuyu sosyal medya hesabından açıklayan MAJ3R konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bugün, üzülerek takım arkadaşlarımla süren yolumun sona erdiğini duyurmak için yazıyorum. 2 yıl önce Space Soldiers takımına dâhil oldum ve her şeyi bırakıp takım için geldiğim Türkiye’de, birlikte çok şey yaşadık. Bireysel ve takım olarak çok fazla şeyle karşılaşsak da her zaman iyi anıları hatırlamak istiyorum çünkü diğerleri beni oldukça üzecek. Türkiye’ye geldiğim zaman hiçbir şeye sahip değildim ama bugün baktığımda bir insanın arzulayabileceği her şeye sahibim; kardeşler, hayatımın en büyük hediyesi olan bir eş ve küçük bir kızım var. Ayrıca CS: GO’da dünyanın en iyi takımlarına karşı mücadele edebilecek bir takımda 2 yıl boyunca gurur duyarak oynadım. Her duruma karşı mücadele ederek elimizden gelenin en iyisini yaptık. Bu hikâyenin arkasında ise bana göre tek bir adam var, o da Hardstyle, Can Polat Yıldıran. Bu hikâyeyi seninle paylaştığım için çok mutlu ve gururluyum. Yaptığın şeyler paha biçilemezdi, ayrıca bana inandığın için sana ne kadar minnettar olduğumu da söylemeliyim. 2 yıl boyunca bizim için yaptığın tüm iyilikler ve fedakârlıklar için bir kitap yazabilirim. Yapabileceğin her şeyi tereddüt etmeden, hiçbir şeye sahip olmağımızı bildiğin için yaptın. Takımı her zaman ön plana koydun ama biliyoruz ki sen de aynı durumdaydın.

Bu yolculuk benim için sona erdi ve bir kaptan olarak bu botu bırakmak benim için çok zor. Benim için en zor verdiğim karar oldu ama biliyorsunuz ki kendim için değil. Sizin için elimden gelenin en iyisini yaptım ve biliyorum ki siz de aynısını yaptınız, sırt sırta tüm dünyaya karşı birlikte mücadele ettik. Ben bir savaşçıyım ve ilerde daha da güçlü olarak geri döneceğim, tekrar başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapacağım. Kendinize iyi bakın ve hayatın bir hediye olduğunu bilerek keyfini çıkarın.”

MAJ3R, takımdan ayrılışının ardından kariyerine nasıl devam edecek bilinmiyor ancak açıklamalarından yola çıkarak, bir gün tekrar takımda yer alabileceğini düşünmek çok da yanlış olmaz.

 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum