Madden Bowl espor turnuvası büyük bir ilgiyle karşılandı

Madden Bowl espor turnuvası büyük bir ilgiyle karşılandı

Atalante Atalante 18-05-2020

2020 Madden Bowl espor turnuvası sonuçlandı. Oyun turnuvası ilginç sahnelere de sahne oldu. Raidel “Joke” Brito, tüm turnuva boyunca sadece koşu oyunlarına dayanan alışılmadık bir strateji ile Daniel “Dcroft” Mycroft karşısında son maçı 17-0'lık bir fark ile kazandı. Tek bir pas bile atmayan oyuncu, aynı zamanda sahaya uygun bir oyun kurucu bile koymadı ve ona diğer sanal oyuncularına daha fazla para yatırdı.

 

Here is the moment @Jokeeee_ officially became a @EAMaddenNFL #MaddenBowl 🏆 pic.twitter.com/iCf7x2oyhu

— Madden Championship Series (@MaddenLeagueOps) May 17, 2020

 

Oyunun ilginç bir izleme deneyimi sunmasının bir nedeni de bu. Sonuçta Brito için de duygusal bir zafer yaşanmış oldu. Etkinlik galibiyeti Brito'ya 65 bin dolar ve altın kaplama Madden şampiyonluk kemerini getirdi.

Espor alanında çok sıkı takip edilmeyen turnuva bir dönüm noktasıydı zira Koronavirüsü salgını sırasında birçok oyun turnuvası ya ertelendi ya da iptal edildi. Bu sebeple yapılan yayınlar çok değerli hale geliyor. Canlı olarak yayımlanan Madden Bowl birçok kişinin aktif olduğu saatlere denk getirildiği için fazlı kişi tarafından izlendi. Yani espor izleyicisi olmayan kişiler bile bu turnuvayı izlemiş oldu.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum