ICE Challenge’da gruplar ve ilk maçlar belli oldu

ICE Challenge’da gruplar ve ilk maçlar belli oldu

Burak Kaya Burak Kaya 16-01-2020

İngiltere'nin başkenti olan Londra'da düzenlenecek olan ICE Challenge 2020'nin grupları ve ilk karşılaşmaları belli oldu.

ICE Challenge 2020, 1-6 Şubat 2020 tarihleri arasında İngiltere'nin başkenti olan Londra'da düzenlenecek. Turnuvada toplam 8 takım, 250.000$'lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

Grup aşaması 1-2 Şubat 2020 tarihleri arasında oynanacak. Grup aşamasındaki karşılaşmaların galibi üç haritanın sonunda belli olacak ve grup aşamasını ilk 3 sırada bitiren takımlar playofflara çıkmaya hak kazanacak. Gruplarını ilk sırada bitiren takımlar yarı final aşamasına yükselmeye hak kazanırken, grubu 2. ve 3. sırada bitiren takımlar ise çeyrek final aşamasına yükselecek.

Temsilcimiz woxic'in formasını giydiği mousesports, Heroic, MAD Lions ve Virtus.pro'nun arasında a grubunun favori takımı konumunda bulunuyor. Ölüm grubu olarak nitelendirebileceğimiz B Grubunda, Natus Vincere, ENCE ve OG, grubunun favorileri arasında. B Grubu, bu 3 takımın kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Temsilcimiz woxic'e bu zorlu turnuvada bol şanslar diliyoruz.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum