Haberler HWA Gaming’de köklü değişiklik
HWA Gaming’de köklü değişiklik

HWA Gaming’de köklü değişiklik

Onur Cigerli Onur Cigerli 17-04-2019

HWA Gaming, ismini İstanbul Wild Cats olarak değiştirdi. 

2006 yılından bu yana espor sahnesinde mücadele eden HWA Gaming, köklü bir değişikliğe gitti. Bu değişiklikle beraber artık HWA Gaming, yeni ismi ve logosuyla İstanbul Wild Cats (IW) olarak organizasyonlarda yer alacak.  

Türkiye’nin en köklü espor takımlarından olan HWA Gaming, bir haftadır sosyal medya hesaplarından bugünü işaret ederek paylaşımlar yapıyordu. Birçok kişi tarafından merakla beklenen değişiklik açıklandı. İşte takımın resmi Twitter hesabından yapılan o paylaşım:

Bünyesinde birçok önemli oyuncu oynamış ve yetişmiş olan HWA Gaming, artık yeni adıyla ve logosuyla espor sahnesinde mücadele edecek.

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null?si=RD8ohNtTR6OZDO6iaFjM5Q

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvas

1 yorum
Username
Talha Kurban

koskoca hwa gaming değişti way be