Heyecanla beklenen Steam 2020 yaz indirimleri için tarihler ortaya çıktı

Heyecanla beklenen Steam 2020 yaz indirimleri için tarihler ortaya çıktı

Atalante Atalante 11-05-2020

Karantina günlerinde hepimiz oyunlara sarmış durumdayız. Platform fark etmeksizin oyunlara gömülen güruh için çok güzel bir haberimiz var: Steam 2020 yaz indirimleri için tarihler ortaya çıktı. En ünlü indirim zamanları arasında yer alan Steam Yaz İndirimleri, önemli birçok oyunun indirime girmesiyle oyunseverlerin yıl boyunca beklediği bir şölen. İşte bu yıl ki Steam 2020 yaz indirimleri içinse tarih belli oldu. 

Steam'in yılın belirli dönemlerinde yaptığı özel indirimleri çok sıkı takip ediliyor. Bunlar arasında yer alan geleneksel Steam yaz indirimi tarihleri önceden sızdırıldı. Twitter üzerinden yapılan bir paylaşım ile ortaya çıkan tarihlere göre indirim başlamasına bir aydan biraz fazla var. Açıklanan tarihlere göre Steam 2020 yaz indirimleri 25 Haziran 2020 tarihinde başlıyor. 

Pavel Djundik tarafından Twitter'da açıklanan tarihler 25 Haziran ve 9 Temmuz olarak karşımıza çıkıyor. Djundik, tarihlerin ilk olarak Çin'deki yapımcılar tarafından sızdırıldığını ve kendisinin de doğrulattığını ifade ediyor.


3 yorum
Username
Atakan Değirmenci

Sonunda

Username
Samed Gözbebek

Sonunda belli oldu.

Username
Yasin Can

.