Heroic, stavn transferini duyurdu!

Heroic, stavn transferini duyurdu!

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

16 yaşındaki Martin “stavn” Lund, deneme süreci ile Heroic takımına takıldı.

stavn, Fragsters’da yer aldığı sürede, kariyerinin erken döneminde olmasına karşın adını duyurmayı başarmıştı. 2018 yılında takımı ile birlikte üç DreamHack Open organizasyonuna katılmış ve StarSeries i-League S6’de play-off aşamasına yükselmişti.

Heroic, Asger “AcilioN” Larsen ile yollarını ayırıp Filip “NEO” Kubski’yi yedeğe aldıktan sonra, Danimarkalı genç yetenek stavn’u deneme süreciyle takıma dâhil etti.

Bu transferin ardından stavn şunları söyledi:

“Özellikle kariyerimin bu kadar başındayken Heroic’te yer alma şansına sahip olduğum için çok heyecanlıyım.  İleriki günlerde Heroic ile birlikte yer alacağım turnuvalarda takımı ne iyi şekilde temsil etmek ve Heroic ailesinin bir parçası olmak için elimden geleni yapacağım.”

Heroic takım koçu ise şu açıklamaları yaptı:

“Bir süredir stavn’ı gözlemliyorduk ve özellikle kadroda roller ile ilgili değişiklikler yaptığımız bu süreçte stavn’u transfer etmiş olmaktan dolayı çok memnunum. Artık, blameF’in takım lideri olarak devam edeceğini de düşününce stavn, şu anda tam ihtiyaç duyduğumuz kişiydi. Genç bir yetenek olan stavn’un ileride çok parlak bir kariyere sahip olacağını düşünüyorum ve bunu Heroic’te başlatacağı için çok mutluyum.”

Luis “peacemaker” Tadeu’nun koçluğunu yaptığı Heroic’in takım kadrosunun transfer sonrası güncel hali şu şekilde:

Patrick “es3tag” Hansen

Daniel “mertz” Mertz

Adam “friberg” Friberg

Benjamin “blameF” Bremer

Martin “stavn” Lund


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum