Heroic, niko transferini duyurarak kadrosunu tamamlamış oldu

Heroic, niko transferini duyurarak kadrosunu tamamlamış oldu

Sinan Koyuncu Sinan Koyuncu 21-04-2020

Çalkantılı bir 2020 yılı geçiren Danimarka merkezli Heroic, dün yaptığı duyuru ile birlikte kadrosunu tamamladı. Tamamen Danimarkalı oyunculardan oluşan kadroya son olarak 21 yaşındaki Nikolaj “niko” Kristensen dâhil oldu. Takım, duyuruyu resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptı.

Heroic, bu yıl içerisinde gösterdiği performanstan çok sahne dışındaki olayları nedeniyle bolca konuşulan takımlar arasına girdi. 2020’de tarihinde ilk defa CS:GO arenasına giriş yapacağını açıklayan Çin organizasyonu FunPlus Phoenix, Heroic’in kadrosunu satın alacaktı.

FLASHPOINT 1’de yer alacak olan FunPlus Phoenix, transfer ettiği kadrosuyla Kuzey Amerika’ya gitmiş fakat transfer tam olarak gerçekleşmemişti. Üstüne takımın önemli bir oyuncusu olan “Patrick “es3tag” Hansen’in Astralis ile anlaşması, Çin ekibi ile Heroic arasında sözleşmeyi tamamen bozmuştu. Hatta Heroic CEO’su, Astralis’e oldukça kızgın olduğunu ve hakkını mahkemede arayacağını bile söylemişti.

Kadronun Kuzey Amerika’dan dönmesiyle birlikte Danimarka temsilcisi büyük değişikliklerin olacağını açıklamıştı. Nisan ayı başında kadrosundaki dörtlüyü açıklayan takım, dün yaptığı duyuruyla birlikte niko’yu da açıklayarak kadrosunu tamamlamış oldu:

  • Casper "cadiaN" Møller
  • Johannes "b0RUP" Borup
  • Martin "stavn" Lund
  • René "TeSeS" Madsen
  • Nikolaj "niko" Kristensen

 

  • Patrick "es3tag" Hansen (yedek)
  • Marco "Snappi" Pfeiffer (yedek)

Takım, yeni kadrosuyla birlikte ilk mücadelesine 30 Nisan’da başlayacak olan Elisa Invitational kapsamında çıkacak. BLAST Premier: Spring European Showdown için spot kovalayacak olan Heroic, ENCE, North ve Dignitas gibi ekiplerle karşılaşacak.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum