HenryG: ProjectA, CS:GO’dan beri oynadığım en iyi oyun

HenryG: ProjectA, CS:GO’dan beri oynadığım en iyi oyun

Burak Kaya Burak Kaya 13-02-2020

Popüler CS:GO sunucusu Henry, Twitter üzerinden paylaştığı gönderilerle birlikte ProjectA hakkında bilgiler verdi ve oyunun, CS:GO'dan beri oynadığı en iyi oyun olduğunu söyledi.

LoL'ün yapımcısı olan Riot Games, şirketin 10. yıl dönümününde yeni oyunlar çıkartacağını geçtiğimiz sene açıklamıştı. FPS tarzında çıkaracakları yeni FPS oyunu olan ProjectA ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. CS:GO'nun ünlü sunucularından Henry tarafından oyun hakkında bir gönderi paylaşıldı. Oyunun kahraman tabanlı bir FPS oyunu olduğunu aktaran sunucu, 5v5 olarak oynanacak oyunun, Apex Legends ve Overwatch'a benzediğini aktardı.

Oyun ve silah mekaniğinin çok iyi olduğunu aktaran Henry, sprey kontrolünüzde oldukça dengelenmiş olduğunu söyledi. CS:GO'ya benzer bir oyun içeriği var. Oyuncular raund başlarında elindeki parayla silah alabiliyor, bu sayede oyuncular ekonomi konusunda taktik yapmak zorunda. Henry, daha çok bilgiyi başka bir zaman oluşturacağı içerikle birlikte açıklayacağını söyledi. Ayrıca sunucu, ProjectA'yı FPS oyunlarına yeni bir soluk getireceğini ve CS:GO'dan beri oynadığı en iyi oyun olduğunu belirtti.

 


1 yorum
Username
Ömer Etka Yılmaz

aynen