HellRaisers yeni kadrosunu duyurdu!

HellRaisers yeni kadrosunu duyurdu!

Ukrayna organizasyonu HellRaisers, DeadFox'u yedeğe çekip başarılı oyuncu Oskar ile anlaştığını açıkladı!

Temsilcimiz Özgür "woxic" Eker'in mousesports'a transferi sonrası boşalan yerine eski oyuncuları Oskar'ı getiren HellRaisers yönetimi çok büyük bir hamle yaptı. Bu hamlenin yanında takım koç rolüne yine eski oyuncusu Imbt'i getirdi.

Duyurulan açıklama sonrası başarılı oyuncu Oskar şu açıklamaları yaptı:

"HellRaisers benle temas kuran ilk takımdı. Aslında CS'e biraz ara vermek istiyordum ancak kısa bir süreliğine ANGE1 ile oynama şansını kendime tanıdım. Bu takımı hayal kırıklığına uğratmamak için elimden geleni yapacağım ve geri döndüğüm için mutluyum. Bir an önce formumu yakalayıp bazı takımların hayallerini yıkmak istiyorum" dedi.

Takımın yeni koçu Imbt ise yaptığı açıklamada:

"Uzun bekleyiş ve düşünme sonrası oskar ile birlikte HellRasiers'a gelmeye karar verdik. Eminim tecrübelerimizi genç oyunculara aktarıp, çıtayı yükseklere taşıycağız" dedi.

Özgür'ün ayrılışı sonrası kadrosu hala tamamlayan ekibin son kadrosu şu şekilde:

 Kirill "ANGE1" Karasiow

 Abay "Hobbit" Khasenov

 Issa "ISSAA" Murad

 Tomas "oskar" Stastny

 Sergey "Imbt" Bezhanov (koç)

Geçen senelerde gösterdiği mükemmel performans ile mousesports ile çok fazla başarı elde eden oskar son dönemlerde formsuz ve isteksiz bir görüntü çiziyordu. Potansiyeli ve yeteneklerinden kimsenin şüphe duymadığı oyuncu bakalım HellRaisers'da nasıl performans gösterecek?

 

 

 

 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum