HellRaisers DeadFox'u yedeğe aldı

HellRaisers DeadFox'u yedeğe aldı

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

HellRaisers takımının 2 yıl gibi uzun bir süredir kadrosunda yer alan 24 yaşındaki Macaristanlı oyuncu Bence “DeadFox” Böröcz yedeğe alındı. Böylece IEM Katowice Major 2019’da başarısız oyun karşılaşmaları yaşamaları sonrasında kadrosunda değişiklik kararı alan takımlar arasına HellRaisers da eklenmiş oldu. 

HellRaisers için IEM Katowice Major 209 turnuvası hayal kırıklığıyla geride kalmış, turnuva öncesinde takım sıralamaları listesinde bulunduğundan da alt sıraya düşmüştü. Bu başarısız tecrübe sonrasında takım içinde değişiklikler yaparak yeniden yapılandırma kararı alan HellRaisers, öncelikle woxic’in, Mousesports’a transfer durumunun gündeme gelmesiyle konuşulmuştu.  Hemen ardından da 2016 yılının Ekim ayından beri aktif kadroda yer alan DeadFox’u yedeğe aldı. Yedeğe alınma sebebinin karşılaşmalarda 0.77 orana sahip olması ve ardından 38 skor gerilemesi olduğu düşünülüyor.

Transfer sürecinin olumlu sonuçlanması durumunda Özgür “woxic” Eker ile yollarını ayıracak olan HellRaisers, kadrosunda bir oyuncu eksiğini doldurmak durumunda kalacaktı. Ancak beklenenden daha düşük düzeyde olan turnuva performansından sonra Bence “DeadFox” Böröcz’ün yedeğe alınmasıyla birlikte güncel kadrosunda iki oyuncuğu boşluğunu doldurmak zorunda kaldı. Henüz kadro için görüşülen herhangi bir isim var mı, bu değişimler takımı nasıl etkileyecek bilinmiyor. 

Şu anda takımın aktif oyuncu kadrosu ise şu şekilde:

Kirill “ANGE1” Karasiow

Abay “Hobbit” Khasenov

Özgür “woxic” Eker (Mousesports’a transfer olma ihtimali var)

Issa “ISSAA” Murad


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum