Golden Guardians'ın tie break rakibi Dignitas oldu!

Golden Guardians'ın tie break rakibi Dignitas oldu!

Onur Demirkol Onur Demirkol 30-03-2020

Immortals'ı mağlup eden Dignitas, tie break'in ikinci turunda Golden Guardians'ın rakibi oldu.

LCS'te normal sezonun sonuna gelindi ve play-off'a katılacak son takımın belirleneceği tie break turunda ilk maç sonuçlandı. Temsilcimiz Closer'ın takımı Golden Guardians, normal sezonda aldığı sonuçlar neticesinde ilk turu direkt olarak bay geçmişti. İlk tur eşleşmesinde Immortals'ı mağlup eden Dignitas, GG'nin ikinci turdaki rakibi oldu.

Mücadele sakin başladı. Xmithie, üst koridora yaptığı baskınla ilk kanı 9. dakikada takımına kazandırdı. Orta oyunda eşitlik bozulmadı ancak Dignitas 2 Alev 1 Bulut Ejderi alarak geç oyuna yatırım yaptı. Rakibini ejder çevresinde yemleyen DIG, takım savaşı aradı. Ejderi IMT alsa da Dignitas takım savaşını çok ağır kazandı ve Baron'u aldı. Bu üstünlüğü bir daha kaybetmeyen ekip kuşatmalara başladı ve savaşları kazandı. Mücadele 36 dakikada son buldu ve verdiği aradan sonra bu yıl lige geri dönen Immortals'ın play-off hayalleri suya düştü.

Golden Guardians-Dignitas mücadelesinin galibi, LCS'te play-off'lara katılacak son takımı belirleyecek. Temsilcimiz Closer'a başarılar diliyoruz.

Photo Credit: Dignitas


1 yorum
Username
Ömer Etka Yılmaz

vov