GeT_RiGhT göz yaşlarıyla CS:GO sahnesine veda etti

GeT_RiGhT göz yaşlarıyla CS:GO sahnesine veda etti

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

ESL One Cologne turnuvasında NiP (Ninjas in Pyjamas) formasını son kez terleten GeT_RiGhT, elendikleri maçın ardından verdiği röportajda gözyaşlarını tutamadı. 

2012’den bu yana NiP formasını giyen İsveçli oyuncu bugüne kadar sayısız başarıya imza attı. Özellikle Counter-Strike 1.6 ile beraber adeta tüm turnuvaları domine eden GeT_RiGhT, bugüne kadar yaklaşık olarak turnuvalardan 583.118$ kazandı. 

Natus Vincere’a çeyrek finallerde 2-0 kaybettikleri maçın ardından kameraların karşısına geçen oyuncu göz yaşlarını tutamadı. Taraftarlarında yoğun tezahüratınından etkisiyle duygulu anlar yaşayan Christopher "GeT_RiGhT" Alesund şunları söyledi:

“Bu oyunu 20 yıldır oynuyorum. Çok uzun bir zamandır bu oyun için yaşıyorum ve nefes alıyorum. Burada durmak benim için çok anlamlı. Şu anda nasıl hissettiğimi ifade etmek için gerçekten kelimeleri bulamıyorum, hala burada olduğum için çok mutluyum.”

Spikerin emekli olup olmayacağı ile ilgili sorsuna “Hayır!” cevabını veren 29 yaşındaki oyuncu emekli olmak istemediğini aslında belirtmiş oldu. Taraftarların “let’s go GeT_RiGhT!” tezahüratları ile sahneyi terk eden oyuncunun geleceği ile ilgili nasıl bir karar alacağı merak konusu olmuş durumda. 


2 yorum
Username
Çeçen Muhammed

Ooo

Username
MazLum ALar

Nöğ