Fallen: "Uyanmamız gerekiyor!"

Fallen: "Uyanmamız gerekiyor!"

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

Büyük ümitlerle katıldıkları BLAST Pro Series Sao Paulo turnuvası sonrası yarattıkları hayal kırıklığı üstüne mibr'in kaptanı Fallen soruları cevapladı.

Turnuvada oynadığı 6 maçta galibiyet alamayan mibr takımı büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Kendi evlerinde oynadıkları için taraftarları yüz üstü bıraktıkları için üzgün olduklarını dile getiren oyuncular toparlanmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Fallen turnuva sonrası HLTV mikrofonlarına kısa bir röportaj verdi:

  • Geriye dönüp baktığınızda pişman olduğun veya değiştirmek istediğin kararların oldu mu?

Pişmanlık mı? Açıkcası bu bizim için uyanmamız gerektiğini gösteren bir işaret oldu. Net bir şekilde oyun planımızın işe yaramadığını ve değiştirmemiz gerektiğini görüyoruz. Başarısız performansımıza rağmen buradaki taraftarlara minnettarım. Sonuç ne olursa olsun gelip bizi desteklediler. Bunun bizim için anlamı çok büyük çünkü gerçekten çok çalıştık ve başarılı olmayı çok istiyorduk. Ama bazen takımlar sizden daha iyidir ve bunu kabullenmek zorundayız. Bizden daha iyi CS oynadılar, yapmamız gereken tek şey kendimizi geliştirmeye devam etmek.

  • Maçlardan önce takımın yıldızı coldzera ile konuştuğumuzda bize tamamen izole bir şekilde kamp yaptığınızı ve çok çalıştığınız söyledi. Sence hangi noktaları geliştirmeniz gerekiyor?

Aslında kamp fazla verimli değildi çünkü antreman yaptığımız yer alan Güney Amerika'da meta biraz farklı ve turnuvada oynadığımız seviyede bir rakiple antreman yapamadık. Ama tabi bu bir bahane değil. Şuanda bir çözüm bulamıyorum. Bulabilseydim zaten BLAST maçlarında bunu görürdünüz. Analiz yapıp değiştirmemiz gereken şeyleri göreceğiz.

Takım turnuvayı son sırada tamamlayıp $5.000 para ödülü almıştı.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum