Ex-Space Soldiers kadrosu 3 kişi kaldı

Ex-Space Soldiers kadrosu 3 kişi kaldı

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Ex-Space Soldiers oyuncuları Buğra “Calyx” Arkin ve Yaman “yam” Ergenekon, Counter Strike takımlarından gelecek olan tekliflere açık olduğunu duyurdu.

Ex-Space Soldiers oyuncuları Buğra “Calyx” Arkin ve Yaman “yam” Ergenekon, farklı takımlarda ye alacaklarını ve takımlardan gelecek olan teklifleri beklediklerini belirttiler. Calyx, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla hem Avrupa hem de Kuzey Amerika takımlarında yer alabileceğini duyurdu. İsmail “XANTARES” Dörtkardeş’in takımdan ayrılışının ardından ilk ayrılma sinyalleri Calyx’e ait oldu. Hala takım kadrosunda adı geçse de Calyx’i gelen teklifler doğrultusunda kısa süre içinde farklı bir takımda göreceğiz gibi görünüyor.

 

Hey guys, from now on I'm a free agent and looking for a team in EU/NA.

I am still praccting with my ex-team and i will start to stream more often gonna play some fpl games.

Contact : calyxba@gmail.com and DM

RTs appreciated!

— Buğra Arkın (@CalyxCSGO) 23 Nisan 2019 

 

 

Bu paylaşımdan sadece birkaç saat sonra, Yaman “yam” Ergenekon da takımdan ayrıldığı ile ilgili bir paylaşım yaptı. Kısa bir süredir ex-Space Soldiers’ta yer alan oyuncunun bu paylaşımı, bu kararı veren tarafın organizasyon mu yoksa oyuncuların kendisi mi olduğu sorularını akıllara getirdi. yam’ın ayrılışının ardından kadroda yer alan oyuncu sayısı Calyx ile birlikte 3’e düştü.

 

 

I'm no longer playing for ex-SpaceSoldiers. I'm still living in EU and very motivated to play for a team here. If any teams are interested please DM or contact yamanergenekon@gmail.com

— yam (@Yaman) 23 Nisan 2019 

 

 

Takım, son zamanlarda yer aldığı etkinliklerde tatmin edici bir performans sergileyemedi ve bu da iyi sonuçlara ulaşmalarına engel oldu. Bunların en net örnekleri Avrupa Minor ve ESL Pro League Sezon 9 oldu.

 

Bir ayrılık ve bir ayrılık sinyalinin ardından takımın güncel kadrosu şöyle şekillendi:

Ahmet “paz” Karahoca

Ömer “imoRR” Karataş

Buğra “Calyx” Arkin (yeni bir takım arıyor)

Canpolat “hardstyle” Yıldıran (koç)


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum