ex-Space Soldiers ESL Pro League'den elendi

ex-Space Soldiers ESL Pro League'den elendi

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Counter Strike sahnelerinde, ESL Pro League Sezon 9’un Avrupa ayağında ilk grup karşılaşmaları sona erdi. Bu grupta temsilcilerimizden Özgür ‘woxic’ Eker’in takımı mousesports  ve ex-Space Soldiers da yer alıyordu. Grup karşılaşmaları sonucunda, ex-Space Soldiers elenirken mousesports yoluna devam etti.

İngiltere, Leicester’da düzenlenen ESL Pro League turnuvasının ilk grup karşılaşmaları sona erdi. Bu karşılaşmalarda eşleşen takımlar arasında mousesports ile ex-Space Soldiers da vardı. Temsilci takımımız ile temsilci oyuncumuzun yer aldığı takım arasında yapılan karşılaşmada, seçilen haritalar Inferno ve Train oldu. Bo3 (best of three) formatında gerçekleşen karşılaşmaların ilk haritası Inferno oldu. Mousesports’un ilk turda 13-0 gibi net bir skorla öne geçmesinin ardından, ikinci turda da kazanan takım değişmedi.  1-0 skorla önde olan mousesports, ikinci harita Train’de ilk haritaya göre daha etkili bir rakip ile karşılaştı. Ancak bu sonucu değiştirmeye yetmedi. İkinci haritanın galibi yine mousesports oldu.

Ex-Space Soldiers’ın mousesports’ta sonraki rakibi North oldu. Her yeni turda, haritada ve karşılaşmada daha iyisini yapmaya çabalayan ex-Space Soldiers’ın bu çabası sonuç vermedi. North, 2-0 galibiyetle karşılaşmanın kazananı oldu ve rakibini elenmeye bir adım daha yaklaştırdı. Son rakibi olan OpTic Gaming karşısında da bir galibiyet bile alamayan ex-Space Soldiers, ESL Pro League’e veda etti.

Diğer bir temsilcimiz ‘woxic’ ve takımı mousesports ise yoluna devam ediyor. Karşılaşmaların devamı, B grubu maçları ile turnuvanın devamında neler olacağı belli olacak.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum