eUnited takımının yeni koçu 'a2z' oldu!

eUnited takımının yeni koçu 'a2z' oldu!

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Kuzey Amerika temelli olarak 8 Nisan 2016 tarihinde kurulan Counter Strike Global Offensive takımı eUnited, koç pozisyonu eksiğini kapatmak için Kanadalı olan deneyimli oyuncu Armeen “a2z” Toussi’yi takıma dâhil etti. Takım iki minör turnuva şampiyonluğu yaşamıştı ve yeni kadrosu ile yeni başarılara ulaşmak istiyor.
eUnited, aktif kadrosuna, Swole Patrol takımından Edgar “MarKE” Maldonado, Victor “food” Wong ve Anthony “vanity” Malaspina’yı transfer ederek büyük bir değişime gitmişti. Şu anda dünya çapında 31. sırada yer alan eUnited takımı başarı sıralamasını yükseltmek için takım kadrosunu güçlendirme hamlelerine devam ediyor. Son hamle olarak ise, koç pozisyonu için Armeen “a2z” Toussi’yi transfer etti.
eUnited takımı, Jared “osorandom” Hartman’ın Aralık ayında kadrodan ayrılmasıyla birlikte, 2 ay gibi uzun bir süre boyunca koçsuz şekilde devam ediyordu. A2z ise en son Dignitas’ta ve 2018’in ilk aylarında subtLe takımında oyuncu olarak yer almış ve ardından koçluk kariyerinin ilk deneyimini Test Takers’da yaşamıştı. Böylece kariyerinin ikinci koçluk deneyimini, transfer olduğu eUnited takımı ile yaşıyor olacak.
Aktif olarak ECS Sezon 7, ESL Pro League Sezon 9 ve DreamHack Open Rio eleme turnuvalarına katılarak mücadele eden eUnited takımının güncel kadrosu şu isimler çerçevesinde şekillendi:
Kaleb “moose” Jayne
Austin “Cooper-“ Abadir (takım lideri)
Victor “food” Wong
Anthony “vanity” Malaspina
Edgar “MarKE” Maldonado
Armeen “a2z” Toussi ( koç pozisyonu)


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum