ESL Pro Lig S10 Finalleri: 3. gün başlıyor

ESL Pro Lig S10 Finalleri: 3. gün başlıyor

Burak Kaya Burak Kaya 05-12-2019

Danimarka'nın Odense şehrinde düzenlenen ESL Pro Lig S10 Finalleri'nde ilk 2 gün tamamlandı. Bugün temsilcimiz mousesports, kader maçına çıkacak.

ESL Pro Lig S10 Finalleri,  3-10 Aralık tarihleri arasında Danimarka'nın Odense şehrinde düzenleniyor. Turnuvada toplam 16 takım, 600.000$'lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor. 

Gruplar ikili eleme sistemiyle düzenlenirken; grupların açılış maçları tek maç, geriye kalan grup maçları ise üç maç üzerinden oynanacak. 

A grubunda Natus Vincere ve Evil Geniuses, upper bracket aşamasında karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmayı kazanan takım direk yarı finale yükselirken, karşılaşmayı kaybeden takım turnuvaya çeyrek final aşamasından devam edecek. A grubunun lower bracket finalinde ise 100 Thieves ve Fnatic karşı karşıya gelecek. Üç maç üzerinden oynanacak olan bu zorlu karşılaşmayı kazanan takım çeyrek finale yükselirken, kaybeden takım turnuvadan elenecek.

B grubunun upper bracket aşamasının finalinde Astralis ile Liquid karşı karşıya gelecek. Erken final olarak nitelendirilen bu karşılaşmayı kazanan takım, direkt yarı finale çıkacak. Karşılaşmayı kaybeden takım turnuvaya çeyrek final aşamasından devam edecek. Lower bracket yarı final karşılaşmalarında G2 ile ATK ve mousesports ile Renegades karşı karşıya gelecek.

 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum