ESL One New York duyuruldu

ESL One New York duyuruldu

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

ESL One New York’un 2019 versiyonu 200 bin dolar ödül havuzu ile duyuruldu. Etkinlik 26 ile 29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Play-off aşamasından itibaren karşılaşmalar, Brooklyn Barclays Center’da seyirciler önünce canlı performansla yapılacak.

Haziran ayında Avrupa ve Kuzey Amerika elemeleri yapılacak ve ESL One New York’ta yer alacak olan takımlar, bu sonuçların ardından belli olmaya başlayacak. Tüm katılımcıların belirlenmesi ise ilerleyen süreçlerdeki elemelere bağlı olacak.

ESL One New York 2019’da dünyanın en iyi 8 Counter Strike Global Offensive takımı mücadele edecek.  Bu 8 takımın 6 tanesi davet yoluyla, 2 tanesi ise elemeler yoluyla turnuvaya dâhil olacak. 26 Eylül’de başlayacak olan grup aşamasında, karşılaşmaları grubun ilk iki sırasında tamamlayan takımlar play-off aşamasına yükselecek. Play-off aşamasında 4 takımdan 2’si finallere çıkacak ve büyük ödül ile şampiyonluk için mücadele edecekler. Tüm bu karşılaşmaların formatı best of three (Bo3)olacak, yalnızca Büyük Final karşılaşması best of five (Bo5) formatı ile oynanacak. Final karşılaşmasını kazanan takım 200 bin dolarlık ödül havuzundan en büyük payı alacak ve şampiyonluk kupasına ulaşacak. Turnuvada yer alacak olan takımlar ise şu anda belli değil. Ayrıca New York turnuvası için biletler çok kısa süre içinde satışa sunulacak. İsteğinize göre klasik, plus ya da premium seçenekleri satın alabileceksiniz.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum