ENCE ve Liquid, IEM Chicago'ya davet edildi

ENCE ve Liquid, IEM Chicago'ya davet edildi

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

IEM Chicago etkinliğine 2 ay gibi bir süre kaldı ve turnuvada yer alacak takımlar belli olmaya başladı. ENCE ve Team Liquid, IEM Chicago’nun ilk iki katılımcısı olarak listeye adını yazdırdı.

Intel Extreme Masters Chicago, Chicago’da bulunan United Center’da gerçekleşecek. 18 ile 21 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvada 8 takım mücadele edecek. İlk aşamada 2 gruba ayrılacak olan takımlar,  250 bin dolar ödül havuzundan en büyük payı almak ve şampiyon unvanına ulaşmak için rakiplerini geri plana düşürmeye çalışacak ve sonunda şampiyon takım 125 bin, ikinci takım 50 bin ve üçüncü ile dördüncü takım 25 bin dolar ödül kazanacak. 8 takımın altısı davet yoluyla listeye adını yazdırırken diğer ikisi Kuzey Amerika ve Avrupa elemelerinde başarılı olması durumunda turnuvaya katılma hakkı kazanacak. Davet alan takımlardan ikisi ise belli oldu: Team Liquid ve ENCE.

Team Liquid, şu anda cs_summit 4 turnuvasında mücadele ediyor ve turnuvada Ghost Gaming karşısında ilk maçlarını galibiyetle geride bıraktılar. Ayrıca, IEM Chicago başlayana kadar çok yoğun bir süreç yaşayacak olan takımın hali hazırda katılacağı turnuvalar ve turnuvaların eleme aşamaları bulunuyor.

ENCE ise Liquid gibi Temmuz’da başlayan turnuva öncesinde etkinliklerle dolu bir yaz dönemi yaşayacak. Şu anda katılacağı kesin olan turnuvalar arasında DreamHack Masters Dallas ve ESL One Köln bulunuyor. Ayrıca ENCE de dün başlayan cs_summit 4 turnuvasında mücadele etmeyi sürdürüyor.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum