En iyi CS:GO performansı için: Klavyeler

En iyi CS:GO performansı için: Klavyeler

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Bir oyunu oynarken en iyi performans deneyimini yaşamamızda çok önemli etkisi olan ekipmanlardan bahsettiğimiz bu seride çeşitli ürünleri inceledik. Bu hafta ise Counter Strike Global Offensive oyunu için en iyi performansı sunan klavyelere değindik. Hep birlikte, hangi klavyelerle en tatmin edici oyun deneyimine ulaşabileceğimize bakalım.

  1. HyperX Alloy FPS RGB klavye

Tuşların üzerindeki çok renkli ve parlak arka aydınlatmalarıyla göze çarpan klavye, oyun sırasında hızlı ve rahat bir kullanım için tasarlanmış. HyperX NGenuity yazılımıyla geliştirilen ürün, çıkarılabilir olarak tasarlanmış kablosuyla sizi masanın başına kilitlemeden kullanım imkânı sunuyor. Aynı anda ya da art arda bastığınız tuşların hepsini algılayabilen klavye, aynı zamanda çelik kasası ile uzun ömürlü bir kullanım da sağlıyor. Bir diğer göze çarpan özelliği de oyun modu kullanılırken yanlış tuşa basmanızı engelleyecek şekilde tasarlanmış olması. HyperX, ürünün tanıtımı sırasında bu engellemenin %100 olduğundan bahsetmiş. Ürünün fiyatı ise 635,53 TL.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

  1. HyperX Alloy FPS Pro klavye

İlk ürün gibi HyperX markasına ait olan klavyede ilk dikkat çekici nokta, normalde sağ tarafta bulunan sayı tuşlarının bulunmuyor olması. Alloy FPS’te olduğu gibi çıkarılabilir kablosu pratik kullanım imkânı veren ürün çelik kasa tasarımına sahip. Tuşların renkli arka ışıklandırması ile estetik görünüme sahip ürün ile oyun sırasında daha iyi bir performansa ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda, ürün CHERRY MX Red anahtarı ile kolay ve hızlı algılama yapabiliyor. Böylece çok hafif bastığınız tuşlardan bile seri cevaplar alabiliyorsunuz. Ürünün fiyatı 497,71 TL.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.

  1. Corsair K70 RGB klavye

Listenin en pahalı ürünü olan Corsair markasına ait klavye, takılıp çıkarılabilen bilek dayanağı bulunduruyor. Çok renkli tuş aydınlatması olan klavye, alüminyum çerçeve ile dayanıklılığı yüksek bir ürün. CHERRY MX Speed tuşları ile hızlı yanıt veren ürün, tuşlara üst üste bassanız da takılma ya da algılamama problemi yaşatmayacaktır. Ürünün fiyatı 1.094,25 TL.

Ürünü buradan satın alabilirsiniz.


7 yorum
Username
Yasin Kaynarcı

Huk

Username
Akın Şimşek

Klavyenin türü önemli değil yetenek lazım

Username
Mert Çağlar Sözer

kaliteli ama fiyatları alım gücü bu kadar düşükken pahalı kalıyor

Username
Ali Yiğit Alp

.

Username
Ahmed Enes Gediz

.

Username
Grays Pep

ayn

Username
Mehmet Gönen

Çok pahalı