Haberler Dumbledoge, Royal Youth'dan ayrıldı!
Dumbledoge, Royal Youth'dan ayrıldı!

Dumbledoge, Royal Youth'dan ayrıldı!

Onur Cigerli Onur Cigerli 10-04-2019

Ligimizin en başarılı destek oyuncularından olan ve Royal Youth'un bu sezon en istikrarlı oyuncusu olarak gözüken Dumbledoge, Riot Games kontrat veri tabanına göre takımından ayrıldı.

Kış mevsimi boyunca alt koridorda Pilot ile oynayan Dumbledoge istikrarlı, uyumlu ve başarılı bir koridor performansı göstermişti. Ancak 2 senedir gelmeyen şampiyonluk ve sürekli SuperMassive karşısında alınan yenilgiler sonrası Royal Youth ekibi kadroda değişikliğe gitti. Her fırsatta yurt dışında oynamak istediğini belirten Kemal bakalım istediği teklifi alabilecek mi?

Türkiye Ligi'nde daha iyi bir takıma gidemeyeceği belli gibi gözüküyor. Çünkü SuperMassive ve Fenerbahçe destek oyuncularından vazgeçecek gibi gözükmüyor.

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

➤ Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

➤ Twitter: https://twitter.com/flankesports/

➤ Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

➤ Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

➤ Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null?si=RD8ohNtTR6OZDO6iaFjM5Q

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

3 yorum
Username
Onur Ciğerli

Avrupaya gitsin su cocuk artik

Username
Kerem Gülcan

hep closer ın çaylaklığı yüzünden

Username
Kerem Gülcan

;(