DreamHack Open Rotterdam'ın son davetlisi forZe oldu

DreamHack Open Rotterdam'ın son davetlisi forZe oldu

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 25-09-2019

DreamHack Open Rotterdam 2019’a davet edilen son takım, gösterdiği performans ile dünya sıralamasında 12. sıraya kadar yükselmeyi başaran forZe oldu.

DreamHack Open Rotterdam 2019 turnuvası 18-20 Ekim tarihleri arasında Hollanda’da düzenlenecek. Turnuvada toplam 8 takım, 100.000$’lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecek.

Turnuvaya davet alan 6. takım belli oldu. Son zamanların yükselen CIS bölgesi temsilcisi forZe, turnuvaya davet alan son takım oldu. Bu sayede turnuvada mücadele edecek 8 takımdan 7 tanesi belli oldu. Geriye kalan 1 takım ise düzenlenecek olan eleme turnuvasından sonra turnuvaya katılmaya hak kazanacak. 

Besiktas

DreamEaters

Heroic

forZe

AVANGAR

CR4ZY

HAVU

Benelux Elemesi

Turnuvada mücadele edecek son takım 28 Eylül tarihinde Benelux’ta  düzenlenecek. Eleme turnuvasında toplam 16 takım mücadele edecek ve 1 takım DreamHack turnuvasına katılmaya hak kazanacak. 

Beşiktaş’ın kadın CS:GO takımı, DreamHack ShowDown turnuvasını kazanarak bu turnuvada mücadele etmeye hak kazandı. Kadın CS:GO takımı uzun bir süreden sonra erkek CS:GO takımları ile birlikte bir turnuvada mücadele edecek. Beşiktaş’ın göstereceği performans büyük merak konusu çünkü eğer kadın CS:GO takımı iyi bir performans ortaya koyarsa insanların kadın CS:GO oyuncularına bakış açısı değişebilir.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum