DreamHack Open Rotterdam’ın kazananı CR4ZY oldu

DreamHack Open Rotterdam’ın kazananı CR4ZY oldu

DreamHack Open Rotterdam 2019‘da şampiyon dün akşam oynanan finalin ardından belli oldu. Finalde Heroic ile karşılaşan CR4ZY şampiyonluğu ulaştı.

A ve B Gruplarından iki takım yarı finale çıktı. A Grubundan AVANGAR ve Heroic yarı finalist olurken, B Grubundan forZe ve CR4ZY yarı finalist olmuştu. Yarı finallerin ilk ayağında Danimarka temsilcisi Heroic ile Rusya temsilcisi forZe karşı karşıya geldi. BO3 formatı üzerinden oynanan yarı finalde kazanan 2-1'lik skorla Heroic oldu.

Yarı finallerin diğer ayağında ise StarLadder Berlin Major 2019 finalisti AVANGAR ile CR4ZY karşı karşıya geldi. CR4ZY, Mirage ve Inferno haritalarında kazanarak rakibini 2-1 mağlup etti ve finalde Heroic'in rakibi oldu.

Finalin ilk haritasını Heroic belirledi ve Nuke haritasını seçti. Kendi seçtiği haritada rakibini ezip geçen Heroic, seride 1-0 öne geçti. İkinci maçta harita seçimi CR4ZY'den geldi. Mirage haritasını seçen CR4ZY işleri tersine döndürdü. Son olarak Inferno haritasında rakibini 16-12 mağlup eden CR4ZY, seriyi 2-1 kazandı ve DreamHack Open Rotterdam 2019'un şampiyonu oldu.


1 yorum
Username
Synesthe Sia

.