DreamHack Open Leipzig 2020’ye davet edilen takımlar açıklandı

DreamHack Open Leipzig 2020’ye davet edilen takımlar açıklandı

Burak Kaya Burak Kaya 09-01-2020

8 takımın kıyasıya mücadele edeceği DreamHack Open Leipzig 2020'ye 4 takım davet edildi.

DreamHack Open Leipzig 2020, 24-26 Ocak 2020 tarihleri arasında Almanya'nın Leipzig kentinde düzenlenecek. Turnuvada toplam 8 takım, 100.000$'lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecek. Turnuvayı 1. olarak bitiren ekip, 50.000$'lık ödülün yanında DH Masters Jönköping'e katılmaya hak kazanacak.

Grup aşamasında ilk ve kazananlar maçı tek harita üzerinden oynanacak. Grup aşamasının geriye kalan maçları ve Playoff aşamasındaki maçlar, üç harita üzerinden oynanacak. 

Turnuvada mücadele edecek 8 takımdan 4 tanesi davet yolu ile turnuvaya katılmaya hak kazanırken, geriye kalan 4 takım ise Avrupa elemesi, Kuzey Amerika elemesi ve ESL Meisterschaft Winter turnuvası sonucunda turnuvaya katılmaya hak kazanacak.

Organizatör tarafından turnuvaya davet edilecek 4 takım açıklandı. Xantares'in formasını giydiği BIG, organizasyonda yapısal değişikliklere giden North, Polonya'nın efsane takımı Virtus.pro ve Avustralya temsilcisi Renegades turnuvaya davet edildi. Turnuva da mücadele edecek 5. takım ise Sprout oldu. ESL Meisterschaft Winter turnuvasını kazanan Sprout, bu şampiyonluğuyla birlikte DreamHack turnuvasında mücadele etme hakkı kazandı.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum