Haberler DM, MILAN ve dnz Winstrike'tan ayrıldı
DM, MILAN ve dnz Winstrike'tan ayrıldı

DM, MILAN ve dnz Winstrike'tan ayrıldı

Elif Evin Elif Evin 12-04-2019

Winstrike, OGA Dota PIT Minor’un ikinci elemelerinde başarısız bir sonuçla karşılaştıktan sonra, takıma bir ay önce katılan DM, MILAN ve dnz’nin takımdan ayrılacağını duyurdu.

Oldukça ilginç bir takım olan Winstrike, oturmuş bir düzen ve programlarının olmasına rağmen potansiyellerini gösterme konusunda çok iyi bir iş çıkaramadılar. Bu sebeple olsa gerek, takıma katılmalarından sadece bir ay kadar sonra DM, MILAN ve dnz takımdan ayrılmaya karar verdi. 

Winstrike’ın takım menajeri bu konuyla alakalı şu cümleleri kurdu:

“Önceki ay, kısa bir süre içinde çözülmesi imkânsız olan bazı problemler ortaya çıktı. Bir değişiklik yapma ihtiyacı duyduk ama bu rol değişimi ile sonuçlandı ve başladığımız yere geri döndük. Yeni takımı duyurmak ve tepkilerinizi görmek için bekliyorum.”

Bu açıklamaya dayanarak, yeni oyuncuların isminin kısa bir süre içinde açıklanacağını düşünmek çok yanlış olmaz.

Winstrike, en son OGA Dota PIT Minor’de kendini göstermiş ve ilk eleme turundan başarılı bir çıkış yakalasalar da aynı sonucu ikinci turda gösteremediler. Bunun da büyük bir etkisinin olması kuvvetle muhtemel olan kadro değişikliğinin ardından, yeni kadro ve bu kadronun nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu. İki gün sonra başlayacak olan Adrenaline Cyber Cup elemeleri boyunca, merak edilen bu konuların cevaplarını alacağımızı düşünürsek, yeni kadro ile tanışmamız çok kısa bir süre içinde gerçekleşecek diyebiliriz.

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

Twitter: https://twitter.com/flankesports/

Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Arkadaşlarınızla beraber kadronuzu kurun, büyük heyecana ortak olun! Flank FIFA turnuvasında sürpriz ödüller sizleri bekliyor. Kendi oyuncunuz ve takımınızla katılabileceğiniz turnuvanın başvuru formunu hemen doldurun 👉 https://www.flankesports.com/fifa-turnuvasi

 

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum