Demise, CS:GO takımıyla yollarını ayırdı

Demise, CS:GO takımıyla yollarını ayırdı

Burak Kaya Burak Kaya 07-12-2019

Demise, 5 Ağustos tarihinde Turkey5’ı organizasyonuna katarak CS:GO sahnesine giriş yapmıştı. Bu süreç zarfında Turkey5, Demise adına 33 maça çıktı. Bu maçlardan sadece 14 galibiyet almayı başaran takım, turnuvalarda gösterdiği performansla da büyük bir hayal kırıklığı yaşattı.

Demise, dün yaptığı açıklamada erkek CS:GO takımıyla karşılıklı anlaşarak sözleşme yenilenmeyeceğini açıkladı.

Ağustos ayında all-star Türk takımı olan Turkey5 ile sözleşme imzalamıştık. Bu tarihten itibaren CS sahnesinin en tutkulu taraftarlarından olan Türk CS topluluğu tarafindan en iyi şekilde karşılandık. Bu süreçte birçok iniş ve cıkışımız oldu ve maalesef takım ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırma ve sözleşmeyi yenilememe kararı almış bulunmaktayız.Takıma gelecekte her şeyin en iyisini diliyoruz ve onları desteklemeye devam edeceğiz. Türkiye’yi seviyoruz, Türk taraftarların bizi kabul edişlerini takdir ediyoruz ve Türk espor sahnesini desteklemeye devam edeceğiz.”

Ayrılığın nedeni halen tam olarak belli değil. Umarız en kısa sürede Turkey5, kendisine yeni bir ev bulur ve Türkiye’yi uluslar arası arenada başarıyla temsil eder.

Turkey5 takım kadrosu

  • Engin “ngiN” Kor
  • Ahmet “paz” Karahoca
  • Beyazıt “beyAz” Korpe
  • Ömer Faruk “Imorr” Karataş
  • Muhammed “Mini” Salman
  • Canpolat “hardstyle” Yıldıran (koç)

1 yorum
Username
Arda Yaşa

Üzüldüm sevdiğim bir oyuncuydu