Haberler Dafran, oyunculuk kariyerinin bittiğini duyurdu
Dafran, oyunculuk kariyerinin bittiğini duyurdu

Dafran, oyunculuk kariyerinin bittiğini duyurdu

Elif Evin Elif Evin 01-04-2019

Atlanta Reign’in yaptığı açıklamaya göre Daniel “Dafran” Francesca, Sezon 2’de takımına geri dönmeyi ve Overwatch Ligi’nde profesyonel oyunculuk kariyerine devam etmeyi düşünmüyor.

Henüz sezon başlamadan OWL oyuncusu olmakla ilgili şüpheleri olan Dafran, Atlanta Reign ile süren sözleşmesini iptal etme düşüncesi olduğunu paylaşmıştı. Philadelphia Fusion karşısında ilk turda aldıkları mağlubiyet,  ATL Reign için olduğu kadar Dafran için de büyük bir kayıp olmuştu. Overwatch sahnelerinde görülen en agresif oyun sergileyen oyunculardan biri olan Dafran, Danimarka kökenlidir. 25 yaşındaki oyuncu, profesyonel oyunculuk kariyerine 2017 yılında, Selfless Gaming takımı ile başlamıştı. Ardından NRG Esports ve Atlanta Reign takımlarında yer aldı. Son olarak Atlanta Reign takımıyla mücadele eden Dafran, 2 yılı aşkın süredir devam ettiği profesyonel oyunculuk kariyerine son verdiğini duyurdu. Oyunculuğu bırakan oyuncu hayatına yayıncı olarak devam edecek. Kariyeri kısa süreli olsa da adını önemli bir yere yazdıran Dafran, bu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi:

“…Atlanta Reign’e OWL’de bana bu şansı verdiği için teşekkür ederim. Profesyonel oyunculuk, küçüklüğümden beri hayalimdi ve siz bana bunu verdiniz… Atlanta Reign’in kurucuları muhteşem insanlar ve onlar takım için her şeyin en iyisini istiyor, ellerinden gelenin en iyisini yapıyorlar… Hayatımın kalanında hiçbir pişmanlık duymadan hatırlayacağım ve Sephy’ye de beni yüreklendirdiği için ne kadar teşekkür etsem az kalır. Teşekkürler Atlanta Reign ve OWL…”

 

Flank Esports ile favori takımınızın espor maçlarını ve tüm haberleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Fantezi Ligi'nde kendi takımınızı kurabilir, şampiyon olabilirsiniz! Aşağıdaki linke tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

https://flank.app.link/Flank

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsin.

Facebook: https://www.facebook.com/flankesports/

Twitter: https://twitter.com/flankesports/

Instagram: https://www.instagram.com/flankesports/

Youtube: https://www.youtube.com/flankesports

Spotify: https://open.spotify.com/show/3YQ9dLsUJZsZJIACZ9null

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum