cs_summit 5’te 1. gün tamamlandı

cs_summit 5’te 1. gün tamamlandı

Burak Kaya Burak Kaya 13-12-2019

Amerika’da düzenlenen cs_summit 5’ta birinci gün tamamlandı. Turnuvanını 2. gününde grup karşılaşmaları oynanmaya devam edecek.

cs_summit 5, 12-15 Aralık tarihleri arasında Amerika’nın Kaliforniya eyaletinin en büyük şehri olan Los Angeles’ta düzenleniyor. Turnuvada toplam 6 takım, 150.000$’lık ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele ediyor.     

Birinci günün sonunda mousesports ve G2 birinciliği paylaşırken, onları Virtus.pro ve MIBR takip ediyor. Grup aşamasında oynanan karşılaşmalar tek harita üzerinden oynanıyor ve her takım birbiriyle 2 kez karşı karşıya gelecek.

w0xic’in vize problemi yüzünden katılamadığı turnuvada takımı mousesports, oynadığı 4 maçın 3’ünü kazanmayı başardı ve ilk günün sonunda zirveyi G2 ile paylaştı. OG’ye karşı oynadığı 2 maçıda kazanmayı başaran mousesports, Virtus.pro karşısında bir maçtan galip bir maçtanda boynu bükük ayrıldı ve bu sonuçlar ile birlikte ilk günü 4’te 3 ile tamamladı.

Zirvenin bir diğer ortağı G2 ise, FURIA’yı 2 maçtada  yenmeyi başardı. Bir diğer Brezilya temsilcisi MIBR ise, G2’ya karşı 1 maç kazanmayı başardı ve bu sonuçlarla birlikte G2, ilk gün oynadığı 4 maçtan 3’ünü kazanarak zirvede mousesports’un ortağı oldu.

Turnuvanın ikinci gün karşılaşmaları şu şekilde:


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum