CS: GO en pahalı silahlar

CS: GO en pahalı silahlar

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

En popüler FPS (first person shooter) oyunlarından biri olan Counter-Strike Global Offensive, terörist ve anti terörist takımlarının mücadelesini konu alan bir video oyunudur. Oyuncular bu mücadelede çeşitli silahlar, bıçaklar ve bombalar gibi ekipmanları kullanarak rakip takımı yok etmeye çalışır. Kullanılan tüm bu ekipmanlar elbette farklı işlevlere ve fiyatlara sahiptir. Her oyuncu en iyi ve en nadir bulunan öğeleri almak ister, bu yüzden oyun içinde alınan öğelerin yanında gerçek para birimi ile oyun içinde bulunmayan bir öğeyi de envanterine ekleyebilir. Sizler için, bu ücretli öğeler arasından en pahalı silahları derledik.
1-    StatTrak M4A4 Howl $26,000
Tam otomatik tüfekler kategorisinde yer alan öğe, anti terörist takımına özel olarak, uluyan bir kurt resmi eklenerek tasarlanmıştır. Yüksek hassasiyet ve orta dereceli geri tepme özellikleriyle CS: GO’da en popüler silahlar biri durumundadır.


2-    StatTrak AK-47 Case Hardened $35,000
StatTrak AK-47 Case Hardened tüfeği, terörist takımına özel tasarlanan bir öğedir. ST teknolojisi ile donatılmış olması sebebiyle belli istatistiklere ulaşabilen bu özel silah, terörist takımlarında oldukça popülerdir.


3-    Souvenir AWP Dragon Lore $37,000
Oyun içinde ulaşılabilen sıradan AWP bile bu kadar rağbet görüyorken, özelleştirilmiş olan versiyonu elbette ki birçok oyuncu için bir numaralı öğe durumundadır. Özellikle keskin nişancı rolündeki oyuncular için heyecan verici olan bu silah, güçlü hasar özelliğiyle bilinmektedir.


4-    AK-47 The Empress $760.28
Sıradan versiyonuyla da en öldürücü silahlardan biri olan AK-47’nin “imparator” versiyonu olarak tasarlanan bu öğe, Spectrum 2 koleksiyonunun bir parçasıdır. 


5-    AUG Akihabara Accept $1,573.98
Anime dergilerinin kapak sayfaları görünümünde tasarlanmış olan bu öğe, kapsamlı bir saldırı tüfeğidir. Bazı dürbünlü tüfeklerin aksine tek değil çoklu atış özelliği olması sebebiyle sevilen silahlardan biri olan AUG’un bu özel versiyonu, uzak mesafedeki düşmanları bile kolayca ortadan kaldırmayı mümkün kılmaktadır. 


6-    AWP Medusa $1,800.00
Mitolojik bir karakter olan Medusa’nın resimleriyle tasarlanmış bu AWP, adeta “Medusa’nın gücünü içimde taşıyorum.” mesajı veren özel bir öğedir. Tek atışta öldürme prensibiyle tasarlanan silah, tıpkı Medusa gibi gördüysen öldün diyerek kendini öne çıkarmaktadır. 


7-    AK-47 Fire Serpent $4,500.00
Terörist takımının gözde silahlarından AK-47 sağlam bir hücum tüfeğidir. Bu özelliğinin geliştirilmesi, eklenen yılan detaylı tasarımı ile oyuncuların favori silahlarından biri halinde olan silah şu anda CS: GO’daki en pahalı silahtır. 


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum