CR4ZY, iki yeni Ukraynalı oyuncuyu kadrosuna dahil etti

CR4ZY, iki yeni Ukraynalı oyuncuyu kadrosuna dahil etti

Sinan Koyuncu Sinan Koyuncu 17-04-2020

2019 yılında CS:GO sahnesinde adını sıklıkla duyuran CR4ZY, kadrosunda iki yeni değişikliğe gitti. Hırvatistan merkezli kulüp, Sergiy “DemQQ” Demchenko ve Evgeniy "7oX1C" Motsevoy’u kadrosuna katarak tamamen Ukraynalı oyunculardan oluşan bir kadro kurdu.

2019 yılında oyun içi lideri nexa ve yetenekli oyuncu huNter- önderliğinde başarılı bir yıl geçiren CR4ZY, bu iki oyuncunun Avrupa devi G2 Esports’a transfer olmasının ardından aradığını bir türlü bulamadı. Bunun üzerine 2020’nin ilk ayında elindeki kadrosunu da c0ntact Gaming’e satan Hırvat ekip, yeni bir yapılanmaya gitmişti.

Yeni yapılanmasında genç oyunculara yer veren takımın kadrosu, 3 Ukraynalı 2 Belaruslu oyuncudan oluşuyordu. CR4ZY, yeni kadrosuyla birlikte üç farklı BLAST Premier CIS Cup Açık Elemesi’ne katılmasına rağmen üçünde de başarısız oldu. Bunun yanında ise OMG.BET Series turnuvasında üçüncü oldu fakat bu turnuva çok prestijli bir organizasyon değildi.

Organizasyon gidişattan memnun olmadığını gösterdi ve takımda bulunan 2 Belaruslu oyuncu dERZKIY ve dOBRIY’i yedeğe çekerel yerine DemQQ ve 7oX1C’İ getirdi. Bu değişikliği önümüzdeki ESL Rio Major için yaptıklarını dile getiren takım yönetimi, ilk antrenmanların oldukça olumlu olduğunu ve gelecek için umutla baktıklarını belirtti.

Takımın koçu Johnta ise değişiklik hakkında şunları söyledi: “Bu, uzun soluklu bir proje. Sonuç almak için zamana ihtiyacımız olduğunu anlıyoruz fakat eski kadromuzla olması gerekenden daha yavaş ilerliyorduk. O yüzden bu değişikliği yapmaya karar verdik. Nasıl gideceğiniz göreceğiz.”

CR4ZY kadrosu:

  • Sergey "Sergiz" Atamanchuk
  • Alexandr "Psycho" Zlobin
  • Dmitry "SENSEi" Shvorak
  • Sergiy "DemQQ" Demchenko
  • Evgeniy "7oX1C" Motsevoy
  • Ivan "Johnta" Shevtsov (koç)

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum