Cloud9'ın kadrosunda istediği isim 'cajunb'

Cloud9'ın kadrosunda istediği isim 'cajunb'

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

Cloud9, Fabien “kioShiMa” Fiey ile yollarını ayırdıı. Şimdi radarına OpTic takımından René “cajunb” Borg’u aldı. Takım, transfer sürecinin ardından BLAST Pro Series Miami turnuvasına cajunb ile katılmayı hedefliyor.

Fabien “kioShiMa” Fiey, yaklaşık 5 ay gibi bir süredir Cloud9 takımıyla birlikte mücadele ediyordu. Geçtiğimiz gün takımı ile olan bağını tamamen koparan 24 yaşındaki Fransız oyuncu kioShiMa, şu an başka bir takımla anlaşma sağlamadı.

Takım içinde yapılan bu değişikliğin ardından Cloud9 ise, kioShiMa’nın koltuğunu vermek istediği cajunb ile görüşmelere devam ediyor. 29 yaşındaki Danimarkalı oyuncunun, OpTic ile olan anlaşması Mart sonunda sona erdi. OpTic ile 1 yılı aşkın zamandır birlikte mücadele eden cajunb, en son WESG Dünya Finalleri’nde yer almıştı ve istedikleri gibi ilk sıralarda yer alamamışlardı. Cloud9 ile anlaşmaya varması durumunda BLAST Pro Series Miami turnuvasında yer alacak oyuncunun kesin bir cevabı olup olmadığı bilinmiyor.

BLAST Pro Series Miami 12 ile 16 Nisan tarihleri arasında Watsco Center’da geçekleşecek. En iyi 6 takım, ödül havuzunun en yüksek ödülü olan 125 bin doları almak için mücadele edecek. Transfer sürecinin olumlu olarak sonuçlanması durumunda Cloud9, BLAST Pro Series Miami’ye şu kadro ile katılacak:

Timothy “autimatic” Ta

William “RUSH” Wierzba

Maikil “Golden” Selim

Daniel “vice” Kim

René “cajunb” Borg

Ronald “Rambo” Kim ( takım koçu )


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum