Cloud9, TenZ'yi yedeğe çekerken Subroza'yı denemeye aldı

Cloud9, TenZ'yi yedeğe çekerken Subroza'yı denemeye aldı

Zafer Zırhlı Zafer Zırhlı 20-10-2019

ESL Pro League’in 10. Sezonunu kötü bir şekilde tamamlayan Cloud9, Tyson “TenZ” Ngo’yu yedeğe çekti. Buna ek olarak CS:GO ekibi Yassine “Subroza” Taoufik’i denemeye aldı.

Cloud9’ın baş antrenörü JamezIRL, takımın BLAST Pro Series Los Angeles’taki performansının ardından hayranlarının beklentilerini yükselttiğini belirtti. Ekibin kadrosunda özellikle de ECS 8. Sezondaki hezimetin ardından yapılması gereken değişiklikler olduğu konuşulmaktaydı.

Yaptığı açıklamada JamezIRL, TenZ ile takımın geri kalanı arasında oyun tarzı açısından bir çatışma yaşandığını, oyuncunun büyük bir potansiyeli olduğunu fakat şu an TenZ’nin C9’da oynaması için doğru zaman olmadığını belirtti.

JamezIRL aynı zamanda Subroza’nın ECS ve 1 Kasım’da başlayacak BLAST Pro Series Copenhagen’da Cloud9 forması giyeceğini açıkladı. Oyuncunun tercih edilmesinde tecrübesinin ve karakterinin etkili olduğu tahmin ediliyor.

Birçok hayran TenZ’nin fazlasıyla potansiyele sahip olduğunu ve yedeğe çekilme kararının yanlış olduğunu düşünüyor. Görünüşe göre Cloud9 takımdaki problemleri çözmek adına kısa vadeli çözümler üretiyor. TenZ’nin genç olması ve potansiyeli takımın geleceğe yaptığı bir yatırım olarak değerlendiriliyordu. Oyuncunun dilediği takdirde yeni bir takım bulmasının zor olmayacağını da ekleyelim.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum