Cloud9, k0nfig ve JUGi'yi trasnfer etmek istiyor

Cloud9, k0nfig ve JUGi'yi trasnfer etmek istiyor

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Cloud9, geçtiğimiz günlerde deneme sürecinde olan Jordan “Zellsis” Montemurro ve profesyonel oyunculuk kariyerine ara verme kararı alan Robin “Flusha” Rönnquist ile yollarını ayırmıştı. Böylece 4 kişi kalan kadroda, Cloud9 yeni bir değişim daha yapmak istiyor. KioShiMa ile yollarını ayırıp mevcut kadroyu 3 kişiye indirmeyi planlayan takım, bu 2 kişilik oyuncu eksiğini Jacob “JUGi” Hansen ve Kristian “k0nfig” Wienecke’yi OpTic Gaming’den transfer ederek gidermeyi hedeflemiş durumda.

21 yaşındaki k0nfig, 2015’ten beri süren kariyerinde iyi yerlere gelmiş olan bir oyuncu ve bu kariyerine özellikle Team Dignitas’ta yer alırken farklı turnuvalardan şampiyonluklar sığdırdı.

K0nfig gibi 21 yaşında olan başarılı oyuncu JUGi ise, keskin nişancı rolüyle devam eden kariyerine 2015 yılından itibaren farklı takımlar dâhil etti ve bu takımlarla sadece bir şampiyonluk yaşamış olsa da bireysel başarısı ve çabası göz ardı edilemez.

Söz konusu transfer sürecinin olumlu sonuçlanması durumunda Cloud9’ın kadrosu şu şekilde netleşecek:

Timothy “autimatic” Ta

William “RUSH” Wierzba

Maikil “Golden” Selim

 Kristian “k0nfig” Wienecke

Jacob “JUGi” Hansen

Ayrıca şunu da belirtmek gerekiyor ki transferlerin yapılması durumunda takımda 3 Avrupalı oyuncu yer alıyor olacak. Bu sebeple, Amerika bayrağına sahip olan takım Avrupa bayrağını taşımaya başlayacak.

OpTic Gaming ise iki oyuncusunu Cloud9’a transfer etmesi durumunda üç kişilik bir kadroya sahip olacak ve yeni transferler ile bu eksiği doldurmaya yönelecek.


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum