Cloud9 Fransız oyuncusu kioShiMa ile yollarını ayırdı

Cloud9 Fransız oyuncusu kioShiMa ile yollarını ayırdı

Onur Ciğerli Onur Ciğerli 11-07-2019

Kuzey Amerika ekibi Cloud9, resmi sitesinden yaptığı açıklamada Fabien “kioShiMa” Fiey ile yollarını ayırdığını duyurdu.

4 aylık serüvenin ardından takımdan ayrılan kioShiMa’nın Cloud9’nın resimi sitesindeki açıklaması şu şekilde: “Cloud9’a bana tekrar profesyonel oyuncu olarak oynama şansı verdiği için teşekkür ederim. Kariyerimin ne yöne gideceğini merakla bekliyorum ve Cloud9’a başarılar diliyorum.”

Bu ayrılıkla birlikte Cloud9’ın aktif kadrosunda bulundurduğu oyuncu sayısı dörde düştü.

Cloud9 CS:GO menajeri Jonathan Tran oyuncunun ayrılışıyla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Kio ile çalışmak bir zevkti. Kio’ya kariyerinde başarılar diliyorum.” Son olarak Cloud9’ın CEO’su Jack Etienne: “Dört aylık süreyle bizimle beraber olan Kio’ya teşekkür ediyorum. Bizimle beraberken gösterdiği çaba, takımdan ayrılsa da aklımdan çıkmayacak. Takımda herkes onun için en iyisini diliyor ve her şey için teşekkür ediyorum.” dedi.

Cloud resmi Twitter hesabından gelişme şu şekilde duyuruldu:

 

Today we bid farewell to @kiocsgoo as we're releasing him from #C9CSGO. Best of luck in your future, Fabien, and thank you for your time with Cloud9!

📰 Read more: https://t.co/opeBaPgjHZ pic.twitter.com/KlsmdwXBPO

— Cloud9 (@Cloud9) March 31, 2019
Aslında kioShiMa ile yolların ayrılacağı birkaç hafta önce konuşulmaya başlanmıştı. Oyuncunun yerine şu an OpTic Gaming‘ten ayrılan cajunb’ın gelmesi bekleniyor.

 

 

Son dönemde kadrosunda birçok değişikliğe giden Cloud9 ilk olarak Golden‘ı as kadroya dahil ederken flusha ile yollarını ayırmıştı. Deneme sürecindeki Zellsis ile de yollarını ayıran Cloud9, koçluk görevine Rambo‘yu getirmişti. Son olarak da vice‘ı kadrosu için denemeye alan organizasyonun kioShiMa ayrılığı sonrasında şu an kadrosunda bir kişilik boşluk bulunuyor. Bu boşluğu Cloud9’ın 12 Nisan’da başlayacak olan Blast Pro Series Miami’ye kadar doldurması bekleniyor.

 

kioShiMa ayrılığı sonrasında Cloud9 kadrosu:

 

  • Timothy “autimatic” Ta
  • William “RUSH” Wierzba
  • Maikil “Golden” Selim
  • Daniel “vice” Kim (Deneme Sürecinde)
  • Ronald “Rambo” Kim (Koç)

Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum