Cloud9, BLAST Pro Series Los Angeles'a katılacak

Cloud9, BLAST Pro Series Los Angeles'a katılacak

Elif Evin Elif Evin 11-07-2019

Avrupa ve Kuzey Amerikalı oyunculardan oluşan Cloud9, BLAST Pro Series Los Angeles turnuvasında mücadele edecek 4. takım olarak listeye adını yazdırdı.

BLAST Pro Series’in Los Angeles ayağı önümüzdeki aylarda gerçekleşecek. Henüz açılış maçına uzun bir süre olmasına rağmen, katılacak takımlar ve etkinlik hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı. Turnuva, 12 ile 13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek ve en iyi 6 Counter Strike: Global Ofensive takımı ödül havuzundan en büyük payı, kupayı ve şampiyon unvanını almak için, 10.000 koltuk kapasitesi bulunan Galen Center’da mücadele edecek. Turnuvanın ödül havuzu ise 250 bin dolar olarak açıklandı.

Turnuvada yer alacak 6 takımdan 3’ü belli olmuştu. FaZe Clan, MIBR ve Team Liquid’in ardından listenin 4. takımı da Cloud9 oldu. Cloud9, mücadele ettiği ESL Pro League ve ECS karşılaşmalarında Envy, Luminosity ve Bad News Bear gibi takımları mağlup etmiş olsa da MIBR ve INTZ karşısında mağlubiyeti kendisi yaşamıştı. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan BLAST Pro Series Madrid’de de yer alacak olan takım, kadrosunun neler yapabileceğini burada da gösterecek.

Daniel “vice” Kim ve René “cajunb” Borg, takımın en yeni isimleri ve yer aldıkları turnuvalara taze kan olarak çıkacaklar. Cajunb, şu ana dek sergilediği başarı vadeden performanslarıyla adından söz ettirdi. Hem Madrid’de hem de Los Angeles’ta büyük katkıları olacağı açıkça görülüyor.

Cloud9’ın katılımıyla güncellenen BLAST Pro Series LA takımları şöyle:

FaZe Clan

Team Liquid

MIBR

Cloud9

Katılacak 5. takım

Katılacak 6. takım


Comment Empty

Henüz bir yorum yapılmadı.

0 yorum